Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Neįprastas poilsio namas – už kuklų biudžetą
2014-09-17 Šaltinis: Lrytas.lt

Tai savotiškas namas-pavėsinė. Jame jautiesi tarsi nuolat būtum gamtoje. Be čia galima gyventi visus metus, nesibaiminant vėjo ar lietaus.


Neįprastas poilsio namas – už kuklų biudžetą title=
Nuotr. R.Sosa (archdaily.com)

Architektų komanda „Biagioni_Pecorari Arquitectos“ gavo užsakymą Argentinoje, Santa Fė provincijoje, suprojektuoti savaitgalio būstą šeimai, kurioje auga trys vaikai. Namui buvo skirtas kvadratinis 30 m ilgio ir 30 m pločio sklypas ir gana ribotas biudžetas.

Architektai šį projektą įgyvendino dviem etapais. Iš pradžių buvo suprojektuotas namas su baseinu kieme, kur būtų galima šauniai ilsėti,o antrojo etapo metu buvo suprojektuotos papildomos patalpos su miegamaisiais kambariais, kuriuose šeima galėtų leisti laiką jei už lango dargana.

Namas susideda tarytum iš dviejų dalių – uždaros, orientuotos į gatvės pusę pietuose, ir atviros atgręžtos į parko pusę šiaurėje.

Name įrengtas garažas-galerija tapo savotiška pereinamąja erdve, sujungiančia laisvalaikio zoną lauke su virtuvės, valgomojo ir gyvenamąja erdvimis. Iš garažo-galerijos atsiveria vaizdas į didžiulį seną ąžuolą.

Namas turi vienšlaitį stogą, suteikiantį interjerui nuoseklumo ir apsaugantį erdvę nuo lietaus ir medžių lapų bei žiedų.

Plytų sienos paliktos atviros – taip namo išorė tarsi susijungia su vidumi.

Namas suprojektuotas vos iš keleto medžiagų. Tai suteikia būstui paprastumo ir kartu erdvumo. Ir, žinoma, taip buvo sutaupyta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt