Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Naujoje šildymo parodoje – modernios technologijos ir atrakcijos lankytojams
2016-09-20 Šaltinis: Supernamai.lt

Rugsėjo 23-25 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks nauja specializuota paroda „Supernamai’16. Ji pristatys modernius šildymo, vėdinimo ir būsto inžinerijos sprendimus. Parodos metu lankytojai ne tik galės susipažinti su naujausiomis technologijomis, dalyvauti konferencijose, bet ir laimėti įvairių nuolaidų šildymo technikai, prizų ar net židinio pelenų siurblį.


Naujoje šildymo parodoje – modernios technologijos ir atrakcijos lankytojams

„Praėjusį pavasarį mes suorganizavome jau 3-ią statybos ir renovacijos parodą „Supernamai“, kuri buvo sėkminga ir pritraukė virš 30 000 lankytojų. Tačiau jau daugelį pastarųjų metų Lietuvoje rudens sezono metu nevyksta jokių statybos renginių.

 

Atsižvelgus į klientų pageidavimus ir rinkos sąlygas, gimė nauja specializuotašildymo ir inžinerijos paroda, kurioje ir bus pristatoma būtent tai, kas aktualiausia rudenį“,- teigia organizatorius Darius Jokubauskas.

 

 

 

 

Naujos koncepcijos parodoje „Supernamai‘16“ planuoja dalyvauti apie 100 įmonių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Artėjant šildymo sezonui, kaip ir reikėtų tikėtis, didžiausią ekspozicinį plotą sudarys šildymo technika (dujiniai, kieto kuro, granuliniai katilai, grindinis šildymas, šilumos siurbliai ir kt.).

 

Viena iš parodos naujovių – išmaniuoju telefonu visiškai valdomi dujiniai katilai ir kiti prietaisai. Bus galima rasti ir įvairių tipų židinių, tame tarpe Lietuvoje vis labiau populiarėjančius biožidinius. Taip pat susipažinti ir su būsto inžinerijos naujovėmis. Parodos dalyviai pristatys protingo namo ir išmaniąsias centrines dulkių siurbimo sistemas, kitus komfortą užtikrinančius sprendimus.

 

 

Lankytojus turėtų nustebinti ir pirmą kartą Lietuvoje pristatomi išskirtinio dizaino, specialių paviršiaus spalvų vandens maišytuvai ir dušo sistemos. Aukso, nikelio, grafito, vario, baltos, juodos spalvos ir jų kombinuoti deriniai, daugiau nei 50 galimų vandens maišytuvų paviršiaus variantų vienoje vietoje.

 


 

Parodos metu lauks įvairios atrakcijos, o „laimės valandų“ metu bus galima laimėti įvairių vertingų prizų. Įėjimas į parodą lankytojams nemokamas.

 Įėjimas į parodą lankytojams nemokamas.

 

 


 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt