Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


art

Straipsniai

 

Naujas sensorinis maišytuvas virtuvei
2021-04-07 Šaltinis: FRANKE.COM

Šiuo metu dauguma mūsų daugiau laiko praleidžia namuose ir virtuvėje nei anksčiau. Ieškome paprastų, bet kartu ekologiškų sprendimų, užtikrinančių geresnę higieną namuose. Susipažinkite su naujuoju „Franke“ bekontakčiu virtuvės maišytuvu „Atlas Neo Sensor“, kuris pritaikytas griežtiems šių dienų higienos, tvarumo ir patogumo reikalavimams.


Naujas sensorinis maišytuvas virtuvei title=

Bekontaktis ir patrauklus


Galima rinktis iš 3 snapo variantų ir visada madingų spalvų: neutralaus nerūdijančiojo plieno ir įdomios PVD danga dengtos pramoninės juodos.

Nerūdijančiojo plieno ir juodos spalvos pasukamas snapas. Pasukamas snapas yra standartinis, užtikrinantis tvirtą ir užtikrintą veikimą bet kuriuo metu.


Ištraukiamas nerūdijančiojo plieno ir juodos spalvos purkštukas. Ištraukiamas maišytuvo purkštukas suteikia dar daugiau universalumo ir laisvės aplink plautuvę.

 


Ištraukiamas nerūdijančiojo plieno purkštukas


Ištraukiama maišytuvo galvutė su purkštuku suteikia galimybę pasirinkti pastovią vandens srovę arba purkšti stipresne srove, pavyzdžiui, salotoms plauti. 

Tinkamas maišytuvas jūsų virtuvei


Virtuvė – ta vieta namuose, kurioje praleidžiame didelę dalį dienos. Čia kartu gaminame, valgome, leidžiame laiką su šeima ir priimame užsukusį draugą. Į visą mūsų veiklą virtuvėje vienaip ar kitaip įeina ir maišytuvas. Bekontaktis maišytuvas – itin logiškas ir praktiškas sprendimas jūsų virtuvėje!


Galite liesti arba ne


„Atlas Neo Sensor“ – hibridinis virtuvės maišytuvas. Juo naudotis galite prie jo nesiliesdami – paleisti vandenį infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu, arba ranka atsukdami šoninę svirtį. Bekontaktė funkcija veikia net ir tada, kai svirtis užsukta!

 
Įkvepiantis intuityvumas


Jutiklio darbinis diapazonas optimizuotas iki 5–10 cm, kad atsitiktinai neįsijungtų. Intuityvus bekontaktis jutiklis reaguoja iškart ir, jei neišjungsite patys, vandens srovė išsijungs automatiškai po 30 sekundžių.

 


Žingsnis tvarumo link


Galite iš anksto nustatyti infraraudonųjų spindulių judesio jutiklio temperatūrą. Tam, kad sumažintumėte komunalinių paslaugų išlaidas, rekomenduojame nustatyti į maloniai vėsią. Jei reikia šiltesnio ar šaltesnio vandens, naudokite standartinę svirtį.

 


Plaukite rankas nešvaistydami vandens!


„Atlas Neo Sensor“ palengvina rankų plovimą ir jis tampa smagus visiems, kartu sumažinamos ir vandens sąnaudos. Tik trumpam sustabdę vandenį, kad išsimuiluotumėte rankas, sutaupysite mažiausiai 3 litrus vandens kaskart plaudamiesi rankas, o įprastas suvartojimas sumažės mažiausiai 50 proc.*
*Palyginti su tuo, kai mums plaunantis rankas 50 sekundžių, vanduo teka nepertraukiamai.

 


Mažiau kontakto – mažiau bakterijų


Nesvarbu, ar plaunate rankas prieš gamindami, valgydami, apdoroję vištieną ar žuvį, šis bekontaktis maišytuvas padės sumažinti bakterijų plitimą ir kryžminės taršos riziką. Bekontaktis maišytuvas taip pat nesitepa, ant jo nelieka pirštų antspaudų ar dėmių, tad yra apskritai daug švaresnis nei jūsų ankstesni maišytuvai.

 


Bekontaktis – visiems


Vaikams gali būti sunku naudotis maišytuvais, bet tik ne šiuo. „Atlas Neo Sensor“ yra saugus ir smagus kelias į geresnę tiek suaugusiųjų, tiek vaikų rankų higieną!

 


Nustatykite temperatūrą


Bekontakčiu būdu galite reguliuoti paleidžiamo vandens temperatūrą bet kuriuo metu pasukdami rinkiklį, esantį ant valdymo bloko! Nustatykite į maloniai vėsią ir sumažinkite vandens šildymo sąnaudas.

 


Nerūdijantysis plienas – amžinasis plienas


Tvirtas nerūdijančiojo plieno maišytuvas „Atlas Neo Sensor“ yra itin atsparus rūgštims, rūdims ir kitiems korozijos bei dėvėjimosi veiksniams. Nerūdijantysis plienas yra lygus ir neporėtas, tad nebus kalkių nuosėdų ir kitų likučių, galinčių tapti bakterijų slėptuve.
Naršykite arba atsisiųskite mūsų skaitmeninį lankstinuką!

 Raskite savo „Atlas Neo Sensor“
SUSISIEKIME  

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt