Temos:

Naujos įmonės:art

Straipsniai

 

Namus susikūrė pati: nebijojau klysti, tačiau teko perdažyti sienas
2018-05-25 Šaltinis: www.lrt.lt

Namai gali nebūti tobulas interjero kūrinys, bet jie turi atspindėti čia gyvenantį žmogų – įsitikinusi interjero tinklaraštininkė Jūratė Gulko. Savo būstą ji kūrė pagal savo poreikius ir taip, kad juose užtektų erdvės ir kasdienybei, ir idėjoms.


Namus susikūrė pati: nebijojau klysti, tačiau teko perdažyti sienas title=
Nuotr. stopkadras

Jūratei namai – anaiptol ne tik keturios supančios sienos, jie jai – gyvenimo būdas, pomėgis ir jos pačios veidrodis. Prieš 4 metus, įsirengdama savo būstą, moteris visa galva nėrė į interjero temas bei gilinasi į jas iki šiol. Savo atradimais moteris dalijasi savo tinklaraštyje „Homy ideas“.

 

Šiandien erdviu nuosavu kiemu besidžiaugianti Jūratė pamena – prieš kuriantis šiame dviejų aukštų name Kauno rajone jai nebuvo skirtumo, kur gyventi – bute, name ar kotedže, atrodė tik svarbu, kad jos būste būtų gera ir į jį norėtųsi sugrįžti. Moteris svajojo apie jaukius, šviesius ir erdvius namus, įrengtus pagal savo poreikius. „Nors name kvadratų nėra daug, tačiau erdvės suvokimas tikrai yra, nes šviesios sienos ir lubos sukuria erdvumo įspūdį.

 

Taip pat baldai buvo pasirinkti šviesių atspalvių, virtuvė irgi, todėl pirmame aukšte vyrauja lengva pastelė, tai susilieja į vieną visumą, nėra atskirta virtuvė nuo svetainės, tai viena patalpa, tik padalinta funkcinėmis zonomis, jas sujungia bendra spalva ir kontekstas“, - pasakoja Jūratė. Tokiuose namuose, pasak Jūratės, ir lengviau kvėpuoti, ir daugiau idėjų kyla. Dėl paties erdvumo ir šviesos poreikio namuose užuolaidų nekabino. Beje, moters specialybė nei su architektūra, nei su dizainu nesusijusi, ji - rinkodaros specialistė. Įsirengdama savo namus klysti nebijojo, bet šiandien šypsodamasi prisipažįsta, kad klaidų pasitaikė.

 

Dėl netinkamo dažų atspalvio teko perdažyti visą pirmąjį aukštą. Kitas klaidas - kurias galėjo - ištaisė, ko negalėjo - užsimerkė. Svarbiausia jai buvo susikurti tokius namus, kuriuose jaustųsi, kad jie yra jos. Daugiau apie tinklaraštininkės namus – Ievos Žigaitės reportaže.
 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2015 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Ozo g. 14, Vilnius, tel.: (8~5) 2031 670, info@supernamai.lt