Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Namų įrangos tendencijos 2019-iesiems
2018-12-28 Šaltinis: Pigu.lt

Artėjant naujiems metams, vis dažniau girdime kalbas apie besikeičiančias interjero detalių, spalvų ir medžiagų tendencijas, tačiau vertėtų nepamiršti, jog šie pokyčiai paliečia ir mūsų naudojamus įrenginius. Naujausios mados leidžia nuspėti, kokiais gaminiais užsipildys rinka ir kaip tai pakeis mūsų namų aplinką ─ kam didžiausias dėmesys bus skiriamas 2019-aisiais?


Namų įrangos tendencijos 2019-iesiems title=

Lengvai pritaikomas dizainas. Nors rinkdamiesi naują įrangą, pirmiausia atkreipiame dėmesį į jos parametrus, ne mažiau svarbus yra ir stilius ─ ypač tuomet, jei naujieji prietaisai stovi dažnai matomoje vietoje. Ateinančiais metais vyraus neutralūs, lengvai į aplinką įsiliejantys sprendimai, kurie leis nesukti sau galvos, kaip sukurti harmoningą ir darnią aplinką. Niekuomet nepasenstanti pilka, švelnūs ir šilti atspalviai ─ pasirinkę tokį įrenginių stilių, nuo šiuolaikinių tendencijų tikrai neatsiliksite.

Pirmenybė sveikesniems, energiją taupantiems įrenginiams. Mažesnio, kokybiškesnio vartojimo idėjos vis labiau skverbiasi į mūsų aplinką, todėl tikėtina, kad mūsų namuose vis dažniau atsidurs sveikesnį maistą leidžiantys gaminti prietaisai ir mažiau energijos sunaudojantys įrenginiai. Manoma, kad ženkliai padidės indukcinių kaitlenčių pardavimai, kadangi šie įrenginiai leidžia gaminti efektyviau ir tiksliau kontroliuoti visus procesus. Spauskite čia, jei norite atidžiau išnagrinėti jų galimybes.

Didelis dėmesys funkcionalumui. Įrenginių funkcionalumas pabrėžiamas ne vienerius metus, todėl nieko stebėtino, jog ir šiais metais sulauksime daugiau galimybių turinčių prietaisų populiarumo. Kokteilinės, daugiafunkciniai puodai, virtuviniai kombainai ─ tai tik keletas tokių gaminių, tačiau tikėtina, kad metų eigoje išvysime ir daugiau naujų sprendimų. Jie ne tik leis koja kojon žengti su šiuolaikinėmis madomis, bet ir padės kur kas sparčiau pagaminti gardžius patiekalus. Būtų keista, jei tokia galimybe nepasinaudotumėte!

 Kuo mažiau priežiūros. Metai keičiasi, tačiau mūsų gyvenimo tempas nei kiek negreitėja, todėl labiausiai vertiname tuos įrenginius, kurie leidžia sutaupyti bent šiek tiek brangaus laiko ir išvengti tam tikrų darbų. Ne paslaptis, jog labiausiai nesinori ko nors šveisti ir valyti, todėl vis dažniau susimąstome apie robotus dulkių siurblius, „NoFrost“ šaldytuvus ar kitus panašius prietaisus ─ jiems šiais metais dega žalia šviesa!

Atskirai vertėtų paminėti ir orkaites su savaiminio išsivalymo funkcija, kurios neretai pamirštamos, tačiau ypač vertingos taupantiems brangų laiką ─ jas apžiūrėti ir įsigyti galite pigu.lt: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/orkaites.

Vis daugiau išmaniųjų technologijų. Norime to ar ne, šie sprendimai vis dažniau paliečia mūsų aplinką: jei anksčiau patys įspūdingiausi atrodė nešiojamieji kompiuteriai, dabar šios technologijos jau nieko nebestebina. Daugelį prietaisų galime valdyti tiesiog telefonu, SMART TV suteikia galimybę ne tik stebėti mėgstamas televizijos programas, bet ir išbandyti internetines pramogas... Visa tai yra ateitis, kuri vienaip ar kitaip palies ir mūsų namus, suteikdama galimybę praturinti ir palengvinti nusistovėjusią kasdienybę!

Ergonomiški sprendimai. Ne mažiau nei visos išvardintos prietaisų savybės, svarbus ir jų dydis ─ būtent nuo jo priklauso, kaip patogiai mes jausimės savo namuose. Džiugi naujiena ta, jog ateinančiais metais dar daugiau dėmesio bus skiriama kompaktiškam dizainui ir lengvesnei įrenginių integracijai, todėl kur kas paprasčiau galėsime sukurti jaukią ir neperkrautą aplinką.

Funkcionaliau, išmaniau ir patogiau ─ taip trumpiausiai būtų galima apibūdinti įrenginių tendencijas, kurias išvysime 2019 metais. Kurias iš jų pirmiausiai pritaikysite savo namuose? 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt