Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Namų interjeras - deriname raštus
2016-02-11 Šaltinis: MenoErdve.lt

Dažnai kiekvienas iš mūsų susiduriame su šiokiomis tokiomis problemomis, kuomet reikia tarpusavyje derinti skirtingus raštus namų interjere. Labiausiai sutrinkame, kuomet vienoje patalpoje, ar viename nedideliame kambarėlyje reikia suderinti daugiau nei vieną raštą. Neišsigąskite! Raštų derinimas tarpusavyje, jų maišymas ir parinkimas yra gana lengva ir paprasta užduotis.


Namų interjeras - deriname raštus title=
Nuotr. meddiodesign.com

Kaip ir dauguma dekoravimo, interjero elementų, raštai taip pat nevisuomet turi sutapti. Jie tiesiog turi derėti tarpusavyje ir papildyti vienas kitą.

Kaip pasitelkiant spalvas, jų derinius, derinti raštus tarpusavyje?

Lengviausias būdas maišyti raštus yra pasitelkiant spalvas. Drąsiai ir laisvai derinkite langelius, modernius ornamentus, tautinius ar gėlių motyvus tarpusavyje, kai jie yra tos pačios spalvos ar tų pačių atspalvių (turi vyrauti viena į kitą panašios spalvos ir spalvų tonai). Taip tikrai nesuklysite.

 

Dažnam iš mūsų vien mintis apie spalvų derinimą yra bauginanti, tačiau tikrai neverta baugintis. Išmokime pasitikėti savo akimis ir būkime drąsūs. Kiekvienas iš mūsų turime savyje instinktyvumą, kuris mums leidžia pajusti, kas mums atrodo gerai, o kas tiesiog ne toje ar kitoje vietoje. Pasitikėkime savo jaučiamu stiliaus pojūčiu.

 

 

Juk išskirtinumas ir jaukumas pirmiausia svarbus Jums. Juk Jūs didžiąją laiko dalį praleidžiate savo susikurtuose jaukiuose namuose. Ar gi būtų smagu ilsėtis kambaryje, kurio interjerą ir dizainą sukūrė visai Jūsų nepažįstantis žmogus ir Jums šis interjeras visiškai nemielas?

 

Nereikėtų paisyti nustatytų tam tikrų interjero dizaino normų ar vyraujančių mados tendencijų. Siūlyčiau visiems vadovautis savo pojūčiais įsirenginėjant būstą. Jūs geriausiai jaučiate, kas Jums miela, o kas ne.


Tiesiog pagrindinis patarimas renkantiems ne vieną raštą interjere – Nepamirškite, kad raštuose neturi dominuoti ryškios, akį rėžiančios spalvos. Daug mieliau namuose žiūrėsis ir žaismingumo, įdomumo švelnioms erdvėms suteiks neutralių spalvų ir atspalvių raštai.

 
Kuo svarbus rašto dydis ir mastas?Kai naudojate raštus interjere, labai svarbu apgalvoti jų dydį ir mastą. Pavyzdžiui:

 

  • Stambius raštus naudokite ant plačių paviršių - užuolaidų ar sienų.
  • Vidutinio dydžio raštai puikiai atrodys ant baldų.
  • Smulkūs raštai - ant nedidelių daiktų, kaip, tarkime, dekoratyvinių pagalvėlių.


Tai nėra taisyklė, kurios turėtumėte laikytis. Tai tiesiog patarimas, kuriuo galite vadovautis planuojant interjerą. Viską reikėtų vertinti atsižvelgiant į esamą patalpą, planuojamą raštą ar ornamentą, ir kur jį planuojate panaudoti. Na, o visa kita susidėlios savaime. Tiesiog pasitikėkite savimi, savo kūrybos pojūčiu.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt