Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Mordernusis menas Jūsų sode ir namuose
2012-05-04 Šaltinis: Sodininkyste.lt

Jau nuo seniausių laikų vieni žmonės siekia unikalumo, kai kiti tuo tarpu mėgsta nusistovėjusias tradicijas bei papročius. Panašiai yra ir su sodo aplinka. Kai kurie vis dar statosi paprasto profilio plytinius arba medinius namus, kuomet kiti eksperimentuoja su moderniuoju menu. Tad šiandien kalbėsime būtent apie šią šaką.


Mordernusis menas Jūsų sode ir namuose title=

Modernusis menas pradėjo plisti jau prieš keliasdešimt metu. Vieni iš pirmųjų, kurie pradėjo skleisti šią idėją, buvo vokiečiai. Jų šalyje modernizmo užuomazgas galime įžvelgti jau maždaug tūkstantis devyni šimtai keturiasdešimtaisiais metais. Vienaip ar kitaip, viskas prasidėjo nuo architektūros (o jei konkrečiau, tai nuo pastatų) moderniojo meno.


Modernusis menas gali būti itin akivaizdus arba pastebimas tik akies krašteliu. Tad pasitaiko tokių atvejų, jog žmonės nesistato modernaus tipo namų, o tiesiog pasinaudoja keliomis detalėmis ir taip savo būstui ir gyvenamajai aplinkai suteikia patrauklumo bei originalumo.

 

 

Priešingai nei daugelyje stilių, šiame žmogui leidžiama visiškai eksperimentuoti ir ieškoti kažko naujo, neįprasto ar neatrasto. Visiems gerai pažįstamas šiltų atspalvių bei švelnių paviršių medis modernizme pakeičiamas metalu. O konkrečiau – metalinėmis konstrukcijomis, kurioms būdingos griežtos formos, kampuotumas. Taip pat, yra ir dar vienas bruožas, kuris padaro šį stilių išskirtinu. Tai namo tekstūra. Ji pasipriešina pamėgtam spalvingumui ar plytiniam paviršiui ir dažniausiai susitelkia su šviesiais tonais bei atspalviais. Pačio pastato formos gali būti tiek kampuotos, tiek neįprastai suapvalintos. Svarbiausias modernizmo bruožas yra išskirtinumas.

 

Vienaip ar kitaip, modernus gali būti tiek Jūsų namas, tiek sodas. Neįsivaizduojate, kaip tai suderinti? Yra keletas patarimų, kurie turėtų padėti sukurti modernaus sodo dizainą. Pirmiausia pasitelkite savo kūrybiškumą bei fantaziją. Jei gyvenate sodo bendrijoje arba kitoje gyvenvietėje pirmiausia pereikite kelius ir apžiūrėkite kaimynų namus. Tuomet padarykite išvadas, o konkrečiau, tai išrašykite punktus, kuriais pasižymi daugelis namų. Tai gali būti durų spalva, langų forma, stogo šlaitas, tvora ar durys. Tai padarę galite kurti savą dizainą ir galvoti, kuo pakeisti visiems gerai žinomas bei įprastas detales.

 

 

Antrasis ir ne ką prastesnis patarimas yra informacijos ieškoti įvairiausiuose informaciniuose šaltiniuose. Priklausomai nuo Jūsų mėgiamų materijų galite rinktis laikraščius, internetinius tinklaraščius ar žurnalus. Šiuo metu gana daug dėmesio yra skiriama modernizmui, tad ieškant informacijos problemų tikrai neturėtumėte susilaukti. O jei manote, jog naudodamiesi šiais šaltiniais nebetapsite originalus, labai klystate. Nors ir daug dėmesio šiai meno sričiai yra skiriama, tačiau dar vis retas šių dienų žmogus išdrįsta juo pasinaudoti. Tad vien jau dėl to, kad nusprendėte kažką padaryti kitaip nei visi ir nepaisyti bandos dėsnio tapsite išskirtiniu.

 

 

Ir galiausiai – jei nepasitikite savo kūrybiškumu arba neturite lakios vaizduotės, visuomet į pagalbą galite pasitelkti dizainerius. Žinoma, tai kainuos tam tikrą sumą pinigų, tačiau jei tikslas yra žūt būt išsiskirti iš kitų – kodėl gi ne?

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt