Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Monier keraminės čerpės
2015-03-12 Šaltinis: UAB „Šaltlita“

Monier keraminių čerpių gamyba gyvuoja jau daugelį metų. Daugelį metų šis gamintojas orientuojasi tik į keraminių ir betoninių čerpių gamybą ir jų priedus, todėl čerpių kokybė yra labai aukšta. Keraminių čerpių srityje Monier koncernui nėra lygių, todėl ši įmonė savo srityje lyderiauja visame pasaulyje.


Monier keraminės čerpės title=

Su šiomis keraminėmis čerpėmis galite išpildyti pačius įdomiausius stogo sprendimus, kurie leis jums kūrybiškiau pažvelgti į savo stogą. Monier keraminės čerpės sukurtos taip, kad stogą galėtų užsidengti kiekvienas norintis tai padaryti pats. Be abejo montavimo instrukciją teks perskaityti.

Keraminės Monier čerpės yra gaminamos įvairiose pasaulio šalyse. Gamyba paskirstyta taip, kad būtų patogu jas transportuoti į objektus. Dėl degto molio savybių Monier keraminės čerpės neišblunka ir netgi su laiku tampa vis gražesnės.

 Taip pat Monier įmonė gamina čerpes ir iš betono. Bet iš betono neįmanoma padaryti tokių gražių ir sudėtingų formų čerpių kaip iš molio.

 Prie Monier keraminių čerpių taip pat galima įsigyti visus keraminius čerpių priedus su kuriais kiekvienas stogas bus tobulai išbaigtas ir patrauklus architektūriškai. Monier gamina ne tik betonines ir keramines čerpes su priedais, bet ir plėveles, sniego užtvaras, kopetėles ir kitus stogo priedus.

 Pasirinkus stogui Monier keramines čerpes turite atkreipti dėmesį, kad stogo konstruktyvas būtų tvirtesnis tam, kad galėtų atlaikyti didesnes apkrovas. Ar Jūsų stogas yra tinkamas molinėms betoninėms čerpėms, gali atsakyti namo architektas arba Monier specialistai. Jei stogo konstruktyvas tinka čerpėms, nepamirškite užsisakyti kopetėles, sniego užtvaras ir kitus elementus skirtus stogo priežiūrai. Žmogaus gyvybė yra neįkainuojama, todėl netaupykite stogo saugumo elementams.

 Stogų įmonė UAB „Šaltlita“ Monier keraminių čerpių tiekėją pasirinko, dėl išskirtinių šio gamintojo produktų savybių ir ilgaamžių garantijų. Užtikriname, Monier stogai vieni geriausi rinkoje.

 

 


 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt