Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Modulinių baldų kolekcija" NEO" iš Vokietijos
2013-10-16 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Neo yra modulinių baldų kolekcija svetainės kambariui, kurią sukūrė Vokietijos baldų gamintojas “Hulsta”. Elegantiškas, švarių ir paprastų linijų baldų dizainas patraukia dėmesį ir išsklaido abejones, lyg tardamas: ” – tai yra tai ko Jums reikia. MInimalu, bet ir pakankama”. Naujausios technologinės ir dizaino inovacijos atsispindi Hülsta svetainės baldų kolekcijoje NEO, kas senovės graikų kalboje reiškia nauja, šviežia, jauna.


Modulinių baldų kolekcija
Nuotr. huelsta.com

Šiuolaikinių svetainės kambario baldų asortimentą sudaro atskirai stovintys, vienas ant kito tvirtinami arba pakabinami baldiniai vienetai. Moduliniai baldai yra įvairių pločių, aukščių ir gylių. Tad kiekviename svetainės kambaryje galima sukurti ką nors individualus ir atspindinčio baldų savininko asmenybę.


Lengvi ir kompaktiški, pasižymintys nesudėtingomis formomis baldai stebina savo detalėmis. Baldų fasadai yra be rankenėlių: naudojama “pastumk – atsidarys” technologija, leidžianti sukurti gražias ir švarias baldų linijas bei plokštumas. NEO kolekcijos baldai suprojektuoti, integruojant šiuolaikinių komunikacijos ir media priemonių įrangą. Garso panelė siūlo sprendimą nepastebimai integruoti garsiakalbius.

Taip pat balduose yra integruoti komponentai, padedantys išlaikyti tvarką ir švarą stalčiuose. Tai stilingi peilių ir lėkščių įdėklai, butelių laikikliai.

Aukštos kokybės apdailos medžiagos, kaip veltinis iš vilnos ar nerūdijančio plieno detalės, pabrėžia rafinuotą dizainą. Baldų apdaila iš riešutmedžio, ąžuolo ir gintaro medžio medienos yra harmoninguose deriniuose su baltos, pilkos arba kakavos spalvos lakuotais paviršiais. Elegantiškas medžio paviršius kontrastuoja su blizgiais ar matiniais lakuotais paviršiais.

NEO svetainės baldai gali būti pritaikomi kiekvienuose namuose, bet kurioje gyvenamoje erdvėje ir tiks turbūt kiekvienam žmogui, kuriam patinka paprastos, lakoniškos linijos ir plokštumos; inovacijos ir prabanga.

 

neo-hulsta svetainės baldai

neo-hulsta svetainės baldai 2

neo-hulsta svetainės baldai 3

neo-hulsta svetainės baldai 12

neo-hulsta svetainės baldai-5

neo-hulsta svetainės baldai-6

neo-hulsta svetainės baldai-7

neo-hulsta svetainės baldai-8

neo-hulsta svetainės baldai-9

neo-hulsta svetainės baldai-10

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt