Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Miegamųjų interjerai su nuostabiais vaizdais pro langus 2
2012-02-20 Šaltinis: Namudizainas.lt

Miegamųjų interjerai. Nuostabūs vaizdai už lango. Anksčiau buvo rašyta apie miegamųjų interjerus su puikiais vaizdais pro langus. Šiandien pasigrožėkime dar viena miegamųjų interjerų foto kolekcija.


Miegamųjų interjerai su nuostabiais vaizdais pro langus 2 title=
Nuotr. homedit.com

Bežiūrint miegamųjų nuotraukas, iškilo mintys apie eksterjero ir interjero harmoniją. Eksterjero detalės tampa taip pat yra interjero detalėmis. Interjero elementai savo ruožtu kaip ir prasitęsia į eksterjerą, aplinką. Gamtos elementai tampa interjero žaidimo ar vaidinimo dalyviais. Tai kaip ir instaliacija, kurioje žiūrovai yra įtraukiami į kūrybinį procesą, ir vienu ar kitu būdu tampa meno kūrinio dalimi.

 

Daugelio iš miegamųjų interjerų nuotraukose dvelkia interjero detalių pilnatve, elementų ir aksesuarų „prisotinimu“ miegamųjų kambarių erdvėse. Norint suprasti interjerų idėjas, miegamųjų kambarių interjerų nebereikia „užuosti“, panaudoti kokius tai ekstrasensorinius kanalus ar parapsichologinius sugebėjimus. Žiūrint atsiranda, kaip ir sotumo pojūtis.

 

Tai – pilnatve ir prabanga dvelkiantys interjerai.

 

Pilnatvė, – lygiai tiek kiek reikia, galbūt mažiausia dalelyte daugiau negu reikia, kad pojūtis taptų pozityviu, teigiamu. Prabanga, – tai daugiau negu reikia, materialiniams, dvasiniams ar kitiems poreikiams patenkinti.

 

Harmonija – tai tao. Tai gali būti bet kuriame stiliuje, bet kurioje erdvėje, bet kurioje trūkumo ir pilnatvės skalės dalyje, ten kur yra galimybė padaryti nors vieną žingsnelį tobulybės link. Tai vieta ar „ne vieta“, kurioje materialios visatos elementas, elementai, ar jų kompozicija gali transformuotis, ar gali būti transformuoti į kitą kokybę. Tam tikros kiekybės virtimas kokybe.

 

Šie miegamųjų interjerai – tai keliautojai pilnatvės ar prabangos keliu. Žiūrint į šiuos interjerus, pradingsta vargo, skausmo pojūčiai. Interjerai kaip ir virš vargo ar būtinybės dalykų. Galėtume pavadinti laimingais interjerais.

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango1

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango2

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango3

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango4

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango5

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango6

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango7

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango8

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango9

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango10

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango11

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango12

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango14

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango15

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango16

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango17

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango18

 

miegamojo interjeras, vaizdas už lango19

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt