Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Miegamojo interjeras
2011-09-18 Šaltinis: Baldai2.lt

Miegamojo interjeras. Visiems yra žinoma, kad dažniausiai 8 valandas per parą mes pramiegame (na nors turėtume), vadinasi, miegamojo kambaryje praleidžiame apie 25 metus. Dėl to miegamojo kambario interjeras yra vienas iš svarbiausių ir asmeniškiausių kambarių. Kiekvienas interjeras priklauso nuo žmogaus, kadangi interjeras yra kuriamas individualiai ypač miegamojo.


Miegamojo interjeras title=

Miegamasis turėtų būti tokia vieta kur galima pasislėpti nuo kasdienybės rūpesčių.

Lova

Gerai parinkta lovos vieta kambaryje yra labai svarbus dalykas, kuriant visą kambario interjerą ir harmoniją. Pirmiausia lova turi būti estetiškai patraukli bei taip pat patogi. Linguojančios ir besisupančios lovos neužtikrins sveiko ir gero miego. Lovos vieta kambaryje turi būti harmoninga su langų ir durų išdėstymu.

Geriausia būtų lovą pastatyti tiesiai prieš duris, kad jos gerai matytųsi, o kad lovos galvūgalis būtų atremtas į sieną. Lova, stovinti kambario centre, sukuria nerimo pojūtį. Interjero specialistai pataria lovą pastatyti taip, kad prie šios būtų galima būtų prieiti iš dviejų pusių. Vienas bendras čiužinys padėtas ant miegamojo lovos suteikia daugiau intymumo, estetikos ir kompaktiškumo.

Spalvos

Miegamiesiems kambariams dekoruoti tinka neryškios, švelnios pastelinės spalvos, sukuriančios poilsio, jaukumo ir šilumos atmosferą. Nepatartinos ryškios, agresyvios ir labai kontrastingos spalvos. Jūsų žvilgsnis po sunkios darbo dienos turi ramus, jūs turite atsipalaiduoti vos tik kai įeisite į kambarį, kuriame mes praleidžiame bemaž trečdalį savo gyvenimo.

Spinta

Miegamojo interjeras bus žymiai gyvesnis jei jame bus spinta. Miegamuosiuose vis mėgstamesnės ir madingesnės tampa prie sienos įmontuotos drabužinės spintos. Jos yra patikimesnės, estetiškesnės ir praktiškesnės, o spintų talpa - didesnė net 30%. Slenkančios sistemos yra gerokai patogesnės, nes interjeras tampa patrauklesnis akiai ir atsiranda daugiau vietos.

Medžiagos

Bene visos miegamajame naudojamos medžiagos yra: lovų apklotai, užuolaidos, patalynė ir grindų danga turi būti šilti, minkšti, patogūs ir lengvi.
Asmeninis požiūris į jaukumą ir ramybę yra labai naudingas, bet subjektyvus, renkantis audinius it medžiagas, tinkamus jūsų miegamajam.

Apšvietimas

Apšvietimas turi neatsispindėti ant lubų ar sienų bei skleisti neryškią blausią šviesą. Idealu, kai miegamajame kambaryje įrengiamos dvejos skirtingos apšvietimo galimybės, pritaikytos dienos ar nakties metui ir atitinkančios skirtingas nuotaikas.

Naujausias interjeras atskleidžia dizainerių paieškas, siekiant maksimaliai išryškinti ir apšviesti visus kambaryje esančius objektus. Minimalizmas išlieka dominuojančia šiuolaikinio dizaino kryptimi.

Nekonkretus floristinis dizainas akcentuoja šiandieninių interjerų „etno" dvasią. Miegamojo interjeruose gana stipriai pabrėžiami augaliniai motyvai.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt