Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

„Megrame Medis“ pristato atsinaujinusį prekės ženklą
2012-08-10 Šaltinis: UAB „Megrame Medis“

UAB „Megrame Medis“ – lyderiaujanti medinių langų ir durų gamintoja, galinti pasigirti ilgamete gamybos patirtimi ir nepriekaištinga gaminių bei paslaugų kokybe. Kompanija jau daugiau nei 13 metų priklauso sėkmingai veikiančiai „Megrame“ įmonių grupei. Ilgą laiką „Megrame Medis“ buvo tapatinamas su „Megrame langai“ – viena iš įmonių grupės narių ir dėl šios priežasties buvo dažnai siejamas su plastikiniais langais ir jų gamyba.


„Megrame Medis“ pristato atsinaujinusį prekės ženklą

Tačiau radusi nišą ieškantiems medinių, aukščiausios kokybės, išskirtinio dizaino, spalvų bei dydžių langų ir durų, „Megrame Medis“ įsitvirtino Lietuvos rinkoje, kaip medinių langų gamintojai.

Nuolat puoselėdama troškimą tobulėti ir gaminti tik aukštos kokybės produkciją iš medienos, „Megrame Medis“ dar labiau stiprina savo tapatybę, atnaujindama prekės ženklą. Šiandien pristatomi svarbiausi „Megrame Medis“ pokyčiai – nauja prekės ženklo architektūra ir filosofija.

„Labai svarbu karts nuo karto pakelti kokybės kartelę rinkoje. Juk negalima stovėti vietoje – reikia nuolat judėti į priekį. Gamtoje viskas juda, keičiasi, tobulėja, tad ir mes visada stengiamės džiuginti savo klientus ir užtikrinti, kad pasirinkę mūsų įmonę, jie gaus aukščiausios kokybės langus su naujausiais technologiniais sprendimais, kurie duoda realią naudą“ – sako UAB „Megrame Medis“ generalinis direktorius Agnis Magelinskas.

Atsinaujinęs „Megrame Medis“ prekės ženklas puikiai atspindi kompanijos pagrindinę veiklą – medinių langų ir durų gamybą. Sukurtas visiškai naujas prekės ženklo priedas simbolizuoja medinį langą, kaip kokybės, vertės, ilgaamžiškumo, estetikos ir ekologiškumo įrodymą.

 

 

Naujojo prekės ženklo pažadas – gaminti aukščiausios kokybės gaminius, nuolat investuoti į moderniausias gamybos technologijas, atsakingai puoselėti gamybos tradicijas ir dirbti draugišku aplinkai principu.

„Megrame Medis“ turi ambiciją būti žinomiausiu, inovatyviausiu ir patikimiausiu prekės ženklu langų ir durų gamybos srityje, kuris drąsina keistis, priimti nestandartinius sprendimus, stiprinti ryšį su gamta ir kviečia mėgautis namų jaukumu, kurį sukuria ypatinga medienos skleidžiama aura ir jos prigimtinis grožis.

„Megame Medis“ – tai geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybiškus gaminius ir jų įsigijimą suvokiantiems kaip puikią investiciją; suprantantiems, kad mediniai langai ne tik sukuria ypatingą jaukumą namuose, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje kelia nekilnojamojo turto vertę.


Sužinokite daugiau apsilankę www.megramemedis.lt arba paskambinę telefonu +370 610 053 52.
 

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt