Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Mediniai namai: kodėl verta juose įsirengti sporto salę?
2021-04-14 Šaltinis: MeistroNamai.lt

Gyvenimo ritmą keisti sunku net ir pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, todėl nebelikus galimybių lankytis sporto salėse, ne maža dalis aktyvių žmonių sportuoti pradėjo tiesiog savo namuose. Vis dėlto, toks pasirinkimas gerokai apribojo tobulėjimo galimybes – daug sveriantys treniruokliai telpa ne kiekvienuose namuose, o nuolatinis jų išrinkimas ir surinkimas arba perkėlimas iš vieno kambario į kitą tikrai neprisideda prie motyvacijos sportuoti dažniau. 


Mediniai namai: kodėl verta juose įsirengti sporto salę? title=
Nuotr. AdobeStock

Idėja, kaip išspręsti šią problemą, su mumis sutiko pasidalinti Meistro Namai. Ilgus metus medinių namų gamyboje besispecializuojantys įmonės atstovai sako, jog nedideli mediniai namai savo namų sklype – puiki galimybė susikurti papildomos erdvės savo darbui ar hobiui. Ne išimtis ir sporto salė, kurią įsirengę savo kieme galėsite išlikti aktyvūs visus metus bei naudositės begale kitų privalumų.

1. Sutaupysite laiko ir pinigų

Greičiausiai kiekvienas, kuris kada nors užsiėmė sportu arba lankėsi sporto salėje žino, kad šis laisvalaikio leidimo būdas reikalauja ne tik motyvacijos ir papildomo laiko, bet ir ne mažai finansų.

 

Nuolatiniam sporto klubo nario mokesčiui skirtą sumą keletą metų investavę į nuosavos sporto salės sodo namelyje įrengimą, susikursite sporto erdvę, apie kurią galėjote tik pasvajoti. „Ne mažiau svarbu tai, kad mediniai namai, naudojami papildomoms erdvėms savo sklypuose sukurti, leis rasti gerokai daugiau laiko savo mėgstamai veiklai – ja galėsite užsiimti jums patogiu metu, sutaupydami ne mažai laiko, kurį įprastu atveju praleidžiate automobilyje ar net kamščiuose,– pasakoja Meistro Namų įmonės atstovas, – mes sukursime visapusiškai jūsų poreikiams pritaikytą erdvę, o jums beliks džiaugtis joje pasiektais rezultatais“,– priduria specialistas.

2. Susikursite unikalią erdvę

Jau ilgus metus iš kokybiškos ir patvarios medienos ekologiškus medinius namelius statanti įmonė pabrėžia, jog vienas didžiausių jos siūlomų privalumų – galimybė statinį bei jo erdvę susikurti pagal savo poreikius. „Rinkoje dažniausiai siūlomi jau pagaminti mediniai namai arba paruošti jų projektai, todėl klientams nusprendėme pasiūlyti galimybę sodo namelius susikurti patiems arba koreguoti jau paruoštus namelių projektus“,– pasakoja Meistro Namų atstovas.

 

Dėl šios priežasties įmonės gaminami nedideli, gyvenimui skirti mediniai namai ar jų projektai yra nesunkiai pritaikomi kitokiai paskirčiai, pavyzdžiui, nuosavai sporto salei.

Svarbu akcentuoti ir tai, jog individualiai suprojektuoti mediniai namai gali būti gana modernūs, pavyzdžiui, su dideliais panoraminiais langais, kurie sportą pavers dar malonesniu, ar įvairiausių formų, didele terasa, kurioje po treniruotės galėsite ilsėtis šiltą vasaros vakarą. Maža to, jūsų statinys bus pritaikytas konkrečiai jūsų sklypui nepaisant kraštovaizdžio sudėtingumo, džiaugsitės ir ergonomiškai suprojektuota erdve.

Meistro Namų teigimu, ne retai pasitaiko atvejų, kai klientai individualų medinio namelio projektą vengia rinktis nes mano, kad šis kainuos gerokai brangiau nei jau parengtas projektas.

 

„Nederėtų pamiršti ir to, jog projektuodami namelį individualiai savininkai moka tik už tai, ko jiems reikia. Tai reiškia, kad pasirinkus individualų projektą neteks mokėti už jokius nereikalingus elementus ar architektūrinius sprendimus, kurių dėka, namelių savikaina dažniausiai ženkliai išauga“,– patirtimi dalijasi Meistro Namų ekspertas. Jo teigimu, dėl šios priežasties įsirengti sportui skirtą erdvę savo kieme galima tiek renkantis didelę, tiek mažą, sportui skirtą erdvę, nuo kurios itin priklausys ir medinio namelio kaina.

3. Džiaugsitės privatumu bei grynu oru

Nepaisant to, kokio dydžio savo unikalią sporto erdvę planuojate įsirengti, verta paminėti, kad vienu didžiausių jos privalumų visuomet išliks privatumas, kuris vertingas ne tik dėl sutaupyto laiko laukiant eilėse prie treniruoklių. Sodo nameliai, kuriuose įrengta privati sporto sale suteiks galimybę sportuoti tiek vienam, tiek su draugais, nesirūpinant dėl savo mažo fizinio pajėgumo lygio ar išvaizdos sporto metu.

 

Nors iš pirmo žvilgsnio šie dalykai kai kuriems žmonėms gali pasirodyti ne itin svarbūs, ne maža dalis aktyviai gyventi norinčių pradėti žmonių sporto salės vengia būtent dėl šių priežasčių.

Ne mažesniu sodo namelyje įrengtos sporto patalpos privalumu galime laikyti ir gryną orą, kuriuo toli gražu negalėsite pasimėgauti mieste, daugiaaukščiame pastate įrengtame sporto klube. Todėl vertėtų šį privalumą išnaudoti kiek galima labiau, pavyzdžiui, suprojektuoti didelius medinio namelio langus, kuriuos vasaros metus galėtumėte laikyti atvirus, o, jų dėka, jūsų sporto salėje itin šviesu būtų bet kuriuo metų laiku.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt