Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Mediniai langai: privalumai, akivaizdu, niuansus pranoksta
2021-03-09 Šaltinis: StaliuGaminiai.lt

Tendencijos šukuosenų bei plaukų dažymo srityje, ant mados podiumo „švilpaujantys“ vėjai, topų viršūnėje esantys filmai ir serialai, mėgstamiausi vaikų žaislai...


Mediniai langai: privalumai, akivaizdu, niuansus pranoksta title=

Akivaizdu, jog žmonių nuomonė apie vieną ar kitą daiktą keičiasi itin greitai. Statybos ir interjeras – ne išimtis. Žinant, kaip šioje srityje darbai „mėgsta“ užsitęsti, tikėtina, jog, pasirinkus vieną ar kitą, tuo metu madingą daiktą, darbų pabaigoje šis jau bus apleidęs savo lyderiaujančią poziciją.

 

Tiesa, yra ir amžinų dalykų, pavyzdžiui, mediniai langai. Šie, atlaikę plastiko „invaziją“ bei konkuruojantys su kitomis alternatyvomis rinkoje, pavyzdžiui, aliuminiais langai, šiandien, galima sakyti, išgyvena tikrą renesansą. Aišku, norintiems būti 100 proc. tikriems dėl savo pasirinkimo, derėtų pastarųjų charakteristiką išanalizuoti atidžiau. Gal ypatybė, kuri kitiems yra visiškai nesvarbi, jums taps reikšmingu argumentu, leisiančiu priimti galutinį sprendimą.

Logiška, jei, kalbant apie vieną ar kitą daiktą, šis būtų idealu, konkurentams, beveik neturintiems jokių šansų, derėtų tik slėptis po „lapais“. Mediniai langai, sėkmingai konkuruodami su plastikiniais bei aliuminiais, turi daug privalumų, susijusių su šių funkcinėmis bei estetinėmis savybėmis. Tiesa, yra ir keli niuansai, kuriuos, prieš atveriant savo namų duris (galbūt taip pat pagamintais iš tos pačios natūralios medžiagos) mediniais langais, derėtų susipažinti.

 Ilgas tarnavimas

Žmonių norai, ypač kalbant apie interjerą, linkę keistis ne rečiau nei oras. Tačiau, savo kailiu susidūrus su remonto „malonumais“, dažnam norisi kartą ir visiems laikams užbaigti darbus. Jūsų noras mediniams langams – įsakymas! Jei, pasidomėję medinių langų priežiūros ypatumais, šiais vadovausitės, pro medinukus žiūrėsite ir jais džiaugsitės pusšimtį metų ir net daugiau. Medį nesunku atnaujinti, tad, langams paboti, galėsite šiems „apvilkti“ ir naujus „rūbus“.

Draugiškas santykis su gamta

Atrodo, ką, žvelgiant globaliu mastu, gali nuveikti vienas žmogelis. Labai daug, o ypač – kalbant apie gamtosaugos idėjas. Mediniai langai – visomis prasmėmis aplinkai draugiškas pasirinkimas. Visų pirma, jau viena pati mediena yra natūralus, atsinaujinantis gamtos šaltinis, o ir kitos medžiagos, reikalingos medinių langų gamybai, taip pat yra natūralios (bent tokias turėtų rinktis sąmoningi gamintojai). Langus eksploatuojant į aplinką neišskiriamos jokios kenksmingos medžiagos, o ir šių perdirbimas nesukelia problemų.

 Puikios šilumos izoliacijos savybės

Jei nenorite šildyti lauko (o ar yra, kas gali norėti?), mediniai langai – puikus variantas. Tiesa, galutinės šilumos izoliacinės savybės priklausys nuo konkrečios medienos rūšies, kokybės, profilio storio, lango formos. Galiausiai, būtina paminėti, jog mediniai langai šildo ir...emociškai. Interjeras, kuriame „gyvena“ medis, visada bus šiltesnis, jaukesnis, mielesnis.

Tvirtumas

Mediena – tvirta medžiaga, tad ir iš jos pagaminti langai, lyginant su plastikiniais „broliais“, yra kur kas tvirtesni. Kaip ši savybė pasireiškia praktiškai? Mediniai langai yra pajėgūs atlaikyti sunkesnius stiklo paketus, tad šis variantas populiarus kalbant apie netradicinių formų ar didesnių išmatavimų langus.

 Pritaikomumas bet kokiame interjere

Nesvarbu, jūsų namuose vyrauja solidžioji klasika ar kuklusis skandinaviškas stilius: mediniai langai idealiai įsilies į bet kokį interjerą. Jei įprastas lango modelis jums nėra priimtinas, „Stalių“ gaminiai“ siūlo galimybę jums susikurti svajonių medinius langus. Mediniai langai, pagaminti pagal individualų užsakymą, gali būti bet kokios formos, dydžio, rėmo spalvos. Stiklas ar rankena – taip pat priklauso nuo konkrečių pageidavimų.

Trūkumai

Arba tiksliau – niuansai.
· Lyginant su plastikiniais, mediniai langai – brangesnė investicija.
· Nors, gaminant medinius langus, ir pasitelkiamos papildomos medžiagos, padidinančios atsparumą drėgmei, tačiau, eksploatuojant langus, derėtų šiuos ir kartkartėmis impregnuoti.
· Kas 5-10 metų derėtų nepamiršti „kapitalinio“ medinių langų atnaujinimo (šveitimas, valymas, impregnavimas, nudažymas, nulakavimas).
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt