Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Magiška veidrodžių karalystė
2012-05-15 Šaltinis: „MOTERS SAVAITĖ”

Galima įsivaizduoti rytą be kavos puodelio ar šviežiai spaustų apelsinų sulčių. Tačiau ryto be veidrodžio – niekada. Mokslininkai skuba skaičiuoti, kiek laiko per gyvenimą prie veidrodžio praleidžia moterys ir vyrai, iliuzionistai juos naudoja sudėtingiems triukams, o ezoterikos žinovai primena: „Veidrodis – ne žaislas, su juo reikia elgtis atsargiai.“


Magiška veidrodžių karalystė title=
Nuotr. bestwayguides.com

Išties, veidrodis – bene labiausiai paslaptimis ir prietarais apipinta interjero detalė. Jis ne tik laužia šviesą ir leidžia namuose sukurti platesnės erdvės įspūdį, bet yra naudojamas ir būrimuose, užkalbėjimuose, įvairiuose ritualuose.

Pagrindinė veidrodžio funkcija – atspindėti. Įvairiais laikais buvo tikima, kad veidrodis geba atspindėti ne tik žmogaus atvaizdą ir aplinką, kuri yra prieš jį, bet ir teigiamą bei neigiamą energiją, įvairias žmonių mintis – sugrąžinti jas atgal kaip atspindį ar viziją. Štai kodėl ir Kūčių, ir Velykų naktimis, kai mintys nukreipiamos į ateitį, puoselėjamos svajonės ir viltys, merginos prie veidrodžių klausdavo apie tai, kas labiausiai rūpi – apie būsimąjį vyrą: buvo manoma (gal tebėra?), kad atlikus magiškas apeigas ir ilgai pažiūrėjus į veidrodį, galima išvysti jo atvaizdą.

Veidrodžio energija vienu metu yra tarsi dviejose erdvėse. Viena jo pusė priklauso realybei, o kita – paslaptingam anapusiniam pasauliui. Tokia pat dvilypė ir veidrodžio įtaka žmogui – jis gali suteikti naudos, bet gali ir pakenkti. Pavyzdžiui, teigiama, kad pernelyg ilgai save nužiūrinėjant veidrodyje prarandama energija, greičiau pajuntamas nuovargis, išsenkama.

Tikima, kad veidrodis sugeria į jį žiūrinčiojo energiją ir ją grąžina tam, kuris į veidrodį žvelgs po jo. Todėl jei matote, kad į veidrodį pasižiūrėjo linksmas, optimistiškas žmogus, kuriam sekasi ir karjera, ir asmeninis gyvenimas – paskubėkite iškart po jo žvilgtelėti į veidrodį ir jūs (žinoma, jei tuo tikite). Svarbi sąlyga – kad pirmasis žmogus būtų gerai nusiteikęs, be niūrių minčių.

Veidrodžiai ir prietarai

* Jei tikrovėje ar sapne netyčia sudaužėte veidrodį – laukite bėdos.

* Jokiu būdu nežiūrėkite į suskilusį veidrodį.

* Sudaužyto veidrodžio šukes surinkite taip, kad jose nesimatytų jūsų atspindžio.

* Seną veidrodį reikėtų ne išmesti, parduoti ar atiduoti, o sudaužyti ir tik tada išmesti (jei veidrodį daužote tyčia, nelaimės neprišauksite). Ezoterikai mano, kad veidrodis turi dvasią, tad atsisveikinant su veidrodžiu ją būtina išleisti į laisvę.

* Jei kur nors išėjus tenka grįžti namo pasiimti pamiršto daikto – būtina pasižiūrėti į veidrodį – taip susigrąžinsite sėkmę.

* Kad nesusipyktumėte su drauge, kartu nežiūrėkite į vieną veidrodį.

* Negalima žiūrėti į veidrodį valgant – suvalgysite savo laimę.

* Prieš išeidama iš savo namų nuotaka turėtų žvilgtelėti į veidrodį. Tai atneš sėkmę jos santuokai. Tačiau paskutinis žvilgtelėjimas ir turėtų būti paskutinis. Jei tai padarys dar kartą, kad ir netyčia – galbūt sėkmė nusigręš.

* Jei namuose lankėsi jums nemalonūs svečiai, vos jiems išėjus kruopščiai nuvalykite visus veidrodžius, kuriuose jie galėjo atsispindėti. Taip išvalysite namuose likusią neigiamą energiją.

Fengšui rekomendacijos

Veidrodis – ne tik interjero detalė, bet ir savotiškas namų energijos reguliatorius – gali į namus prišaukti gerovę arba neigiamus srautus. Fengšui sistemą išplėtoję senovės kinai veidrodį laikė itin reikšmingu atributu, kuris, išmintingai naudojamas, gali sukurti namuose teigiamos energijos srautus. Ir atvirkščiai: pakabintas netinkamoje vietoje sugriauti namų saugumą. Taigi kaip su veidrodžiais siūlo elgtis fengšui specialistai?

* Veidrodžiai atspindimą energiją padvigubina, todėl svarbu prieš veidrodį padėti tai, kas gera, gražu, jums patinka arba įkūnija tai, ko trokštate.

* Veidrodžiai miegamajame nepageidaujami. Manoma, kad miegant nuo žmogaus kūno atsiskiria jo patirtas stresas, neigiamos emocijos. Jei veidrodis jas atspindės, namų aplinkoje kaupsis negera energija.

* Veidrodis neturėtų atspindėti sutuoktinių lovos – taip tarsi sukuriamas santuokos dvilypumas, o tai daro neigiamą įtaką sutuoktinių tarpusavio santykiams.

* Pagrindinis namų veidrodis, dažniausiai kabinamas prieškambaryje, turėtų šeimos narius atspindėti visu ūgiu – tik taip pavyks išsaugoti energijos vientisumą.

* Nešvarus veidrodis – dar vienas neigiamos energijos šaltinis jūsų namuose. Pasirūpinkite, kad jis visada blizgėtų, kad ant jo nebūtų nė menkiausios dėmelės.

* Venkite įskilusių veidrodžių, juos kuo greičiau pakeiskite. Pertrūkęs, įskilęs, kitokių defektų turintis veidrodis energiją atspindi iškreiptai, taigi namuose netruksite sulaukti piktų pokštų ir apmaudžių nesusipratimų.

Boksas

Veidrodžio gebėjimas transliuoti informaciją įrodytas, kai buvo tiriamos nuo jo sklindančios biologiškai aktyvios radijo bangos. Jei sakysime, kad žmogus ant visų daiktų, kuriuos lietė ar į juos ilgiau žiūrėjo, palieka minčių ir emocijų pėdsakus, vadinasi, jis taip pat gali įsiminti žmogaus siunčiamą informaciją, taigi ir gebėjimą savotiškai veikti žmogų.

Ne veltui vienas rekomenduojamų pasitikėjimo savimi ir grožio ritualų – kiekvieną rytą, vos atsikėlus, ir vakare, einant miegoti, prieš veidrodį keletą kartų pakartoti, kaip žavitės savo grožiu, protu, valios tvirtumu, energija. Tai suteiks daugiau šių savybių nei tų pačių žodžių kartojimas be veidrodžio.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt