Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Lofto interjeras dekoruotas senovinėmis plytomis
2020-03-13 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Vyriškai industrinis palėpės interjeras, kurį sukūrė interjero dizaino ir architektūros studija Nordes iš Minsko. Viengungiškas – nelabai matosi vietos antrajai pusei, tuo labiau vaikams. Laikinas – kai kurių detalių, panašu, kad niekas net ir nesiruošia išbaigti ar privesti iki įprastų namų dekoro “standartų”. Maištingas – nesusitaikymu su esama padėtimi ir protestu dvelkia lofto dekoras ir apdaila.


Lofto interjeras dekoruotas senovinėmis plytomis title=

Miestiškumu persisunkusį lofto intejerą būtų įdomu perkelti kur nors į kaimo vietovę, šalia čiurlenančio upelio ar ošiančio miško. Dar aukščiau pakeltume kontrastų kartelę. Nors matomai šio buto gyventojui tai nėra aktualu. Net, grįžus į namus, rasti kiek ramesnę ir jaukesnę aplinką, paliekant už durų gatvės šurmulį ir miesto simbolius, panašu, kad nėra jokio noro. Tegyvuoja gatvė, vieša erdvė, miestas!


industrinis loftas svetaine plytu sienos

 

Saulės nušviesta bendra svetainės ir valgomojo erdvė. Pro buto langus, kitoje gatvės pusėje matome namo fasadą, dekoruotą beveik tokiomis pačiomis plytomis, kaip ir sienos kambario viduje.

 

industrinis loftas svetaine valgomasis dideli langai

 

Geltona, turbūt iš kokios tai gamyklos partempta spintelė po televizoriumi.

 

industrinis loftas svetaine geltona spintele

 

Prie masyvaus valgomojo stalo stovi trys kėdės. Savo raudona spalva, nors šiek tiek vietomis ir nusitrynusia, skelbiančios maištingumo nuotaikas kambaryje.

 

industrinis loftas raudoni laidai lempos virs stalo

industrinis loftas odine sofa

 

Pilka spinta panaši, o gal tai ir yra – paprastai darbo vietose naudojama, užrakinama spintelė darbutojams. Metalinė spintelė pritaikyta viešų erdvių įspūdį propaguojančiame lofto interjere.

 

industrinis loftas svetaine metaline spinta

 

OSB plokštės, medinės grindys ir lubos suteikia neišbaigtumo įspūdį buto erdvėms. Galbūt siekiant parodyti, kad vyriškas gyvenimas, kiek bemaištautum, vieną dieną turėtų išsivystyti ar evoliucionuoti į šeimyninį.

 

industrinis loftas virtuve

 

Originali sulankstoma siena ir virtuvės kaip nebūta.

 

industrinis loftas virtuve uzdaroma siena

 

Gatvės menininko Dolk iš Norvegijos revoliucijos simbolio – Che Guevara grafiti reprodukcija ant OSB plokštės kambaryje dar labiau sustiprina maištingą energiją buto erdvėse. Kubos revoliucionierius, nesiskutęs ir su cigaru burnoje, juokiasi iš daugelio idealizuojamo, paties savęs atvaizdo ant krūtinės. Banksy irgi yra nupiešęs panašų grafiti, – kuris pirmas?

 

industrinis loftas koridorius grafiti osb plokste

 

Grafiti kultūra klesti vonios ir tualeto kambaryje, nuplėšdama uždangą, skiriančią grubų ir vulgarų, viešą ir paprastai nemokamą WC miesto centre, stoties rajone ir išpuoselėtą bei kvepiantį tualetą namų aplinkoje.

 

industrinis loftas tualetas

 

Metalinė, šalta kriauklė, vonia, dušas, klozetas sustiprina viešos erdvės įspūdį. Stoties kvartalo simbolizmui išreišti, ant grindų, prie vonios guli kilimėlis – tikra ar įsivaizduojama Niujorko geležinkelio stoties tranzitinio bilieto kopija.

 

industrinis loftas vonia

 

ir.. kam tas veidrodis: ” – Tu atrodai puikiai.”

 

industrinis loftas vonia be veidrodzio

 

Šis butas, kaip striukė, kurios abi pusės geros, gal tik spalvos skiriasi ir galima ją nešioti išverstą bet kuria puse. Bute turbūt nėra chalatų, greičiausiai nėra ir šlepečių. Kaip lauke, taip ir viduje.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt