Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Lietuvos verslininkams – išskirtinis Danijos Princo dėmesys
2013-10-10 Šaltinis: Ernestas Ramonas, SKC.lt

Lietuvoje viešintis Jo Karališkoji Prakilnybė Danijos Kronprincas Frederikas susitikime su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite teigė, kad vizito Lietuvoje metu daugiausia dėmesio bus skiriama kultūrai, ekonominiam bendradarbiavimui ir verslo ryšiams tarp abiejų valstybių stiprinti.


Lietuvos verslininkams – išskirtinis Danijos Princo dėmesys

Tad nenuostabu, kad po vizito pas šalies prezidentę bei susitikimo su danų verslo atstovais Danijos ambasadoje - Princas Frederikas išvyko aplankyti Lietuvos verslininkų.

Neeilinio vizito metu Jo Karališkoji Prakilnybė susitiko su vienos iš pirmųjų verslo santykius su Danija užmezgusios įmonės „Beola“ vadovu Nagliu Nasvyčiu. Simbolinį veiklos 20-metį švenčianti įmonė savo veiklą pradėjo danų kompanijos „Bang & Olufsen“ atstovavimu Lietuvoje, kurios pavadinimas pirmiausia siejamas su aukščiausios kokybės garso ir vaizdo technika.

Princas Frederikas sveikindamas įmonės atstovus nestokojo geros nuotaikos ir teigė, jog jam malonu, kad vienas labiausiai vertinamų Danijos gamintojų, jau 20 metų taip puikiai atstovaujamas bei pristatomas Lietuvoje.

Kompanijos „Beola“ vadovas N. Nasvytis džiaugėsi Princo Frederiko vizitu bei įteikė jam simbolinę dovaną – Baltijos jūros akmenėlį, inkrustuotą sidabriniu jūriniu mazgu, kuris simbolizuoja tvirtą jungtį ir draugystę. „Man malonu, jog mūsų įmonės veikla, ilgas ir nuoseklus darbas yra įvertinti, ypač turint omenyje, jog esame viena iš kelių įmonių, kurią Lietuvoje aplankė Princas Frederikas. Kai pradėjome veiklą, aukščiausios kokybės gaminių segmente buvo visiškas štilis, todėl galima sakyti buvome pirmieji lietuviško verslo, tačiau daniško prekės ženklo „Bang & Olufsen“ ambasadoriai Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad mums pavyko“, – teigė bendrovės „Beola“ vadovas.

Šiandien ši įmonė atstovauja ir kitus puikiai žinomus Danijos kompanijų prekių ženklus, tokius kaip „Eva Solo“, „Frost“ ir kt., kurie visame pasaulyje ypač vertinami už aukštą gaminių kokybę, funkcionalumą, puikų dizainą ir originalumą.

Apie UAB „Beola“:

Įmonė įkurta 1993 metais ir savo veiklą pradėjo garsiosios danų kompanijos „Bang & Olufsen“ atstovavimu Lietuvoje bei iki šiol yra seniausia šio prekės ženklo atstovė Rytų ir Cenrinėje Rytų Europoje. Suradusi rinką kokybiškai garso ir vaizdo technikai, „Beola“ išplėtė savo veiklą. Šiuo metu esamiems ir būsimiems klientams kompanija gali pasiūlyti pasaulinį pripažinimą pelniusių Vokietijos, Austrijos, Skandinavijos ir Italijos gamintojų baldų ir interjerų aksesuarų.

„Creditinfo Lietuva“ jau daugelį metų „Beolą“ įtraukia į stipriausių Lietuvos įmonių sąrašą.

Apie Bang & Olufsen:

„Bang & Olufsen” yra viena pirmaujančių pasaulyje aukščiausios klasės vaizdo ir garso technikos gamintojų. Bendrovę įkūrė danų inžinieriai Peteris Bangas ir Svenas Olufsenas, 1925 m. ėmęsi radijo imtuvų gamybos. Šiandien bendrovė klientams siūlo aukščiausios klasės televizorius, muzikinius centrus, garso įrangą automobiliams ir jachtoms, vaizdo ir garso techniką viešbučiams, namų kino sistemas ir kt. Daugiau nei 85 metus sėkmingai dirbančios bendrovės stiprybės – puikus gaminių dizainas, funkcionalumas ir aukštosios technologijos.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt