Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

LED apšvietimas renovacijos investicijų projekte
2015-06-25 Šaltinis: 15min.lt

Šviesos diodus naudojančios apšvietimo technologijos yra ganėtinai naujas reiškinys, tačiau pastaruoju metu šių technologijų kaina yra sumažėjusi ir dėl to tapo itin patraukliu ir toliaregišku sprendimu keičiant apšvietimo sistemą. Vykdant daugiabučio renovaciją pagal Daugiabučių atnaujinimo (modernizacijos) programą, investicijų projekte yra galimybė atnaujinti apšvietimo sistemas, o LED tipo žibintai yra vienas iš moderniausių sprendimų.


LED apšvietimas renovacijos investicijų projekte
Nuotr. efficiencyvermont.com

Šviesos diodai gyventojams – ne naujiena

„Didelė žmonių dalis vykdydami renovaciją nusimato LED apšvietimą, kuriuo keičiamas seno tipo apšvietimas. Net ir renovacijos nevykdantys gyventojai neretai nusprendžia įsirengti naujomis technologijomis grįstą apšvietimo sistemą, o renovuojant namą tam skiriamas dar didesnis dėmesys“ – pasakojo LED šviestuvais prekiaujančios įmonės atstovas Vytautas Stūglys.

Anot apšvietimo technologijų eksperto, žmonės tikrai yra informuoti ir susidomėję, kartais nusimano netgi geriau nei elektrikai. Gyventojai jau patys supranta, kad tai yra naudinga, be to šviesos diodai leidžia įgyvendinti įmantresnius interjero sprendimus, todėl gyventojams yra patrauklūs.

„Galima sakyti, kad prieš dvejus metus įvyko lūžis, kai LED apšvietimas tapo prieinamas masėms. Panašiu metu sparčiau pradėtas vykdyti ir renovacijos procesas, o pagerėjus ekonominei būklei šalyje, padidėjo ir šviesos diodų populiarumas“ – pasakojo specialistas.

Visa galva pranašesnis už analogus

„Kaštų atžvilgiu svarbu atkreipti dėmesį, iš kurios pusės ši investicija yra vertinama – jei kaip vienkartinės išlaidos, taip, tai yra nepigus malonumas. Kita vertus, kelerių metų perspektyvoje dėl elektros energijai sutaupytų lėšų tikrai apsimoka įrengti modernias sistemas.

Šių dienų kainomis, priklausomai nuo naudojimo, diodais grįstas apšvietimas gali atsipirkti ir per vienerius metus, nes sunaudoja apie dešimt kartų mažiau elektros energijos“ – apie LED technologiją kalbėjo ponas Vytautas.

Specialistas pabrėžė, kad LED apšvietimas neskleidžia ultravioletinių spindulių, taigi, nekenkia regai, o lemputės yra ilgaamžiškos – tarnauja vidutiniškai apie trisdešimt kartų ilgiau. Šviesos diodinis apšvietimas gali būti taisomas, lempučių ar kitų įtaisų nereikia išmesti, jiems vidutiniškai yra teikiama dviejų metų garantija.

„LED technologija turi daugybę pliusų: yra ilgaamžiška, nenukenčia nuo įjungimo/išjungimo, yra taupi, neturi nuodingų medžiagų sudėtyje, dauguma produktų gali būti remontuojami, nebijo smūgių ir vibracijų, nekenkia akims bei netraukai vabzdžių“ – teigiamus technologijos aspektus vardijo V. Stūglys.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt