Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kvapai ir namai- kokia jų nauda?
2019-07-18 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-DURYS draugai,
Pravėrę namų duris, mes ne tik pamatome, kas aplinkui, koks interjeras, spalvos, baldai, tačiau ir PAJAUČIAME visus kvapus, kurie juose vyrauja. Kvapų pasaulis gali būti įsimintinas bei išradingas, kaip ir Jūs, tad supraskime, pajauskime ir panaudokime kvapus pagal paskirtį bei poreikį.


Kvapai ir namai- kokia jų nauda? title=

Pasirodo, kvapai formuoja mūsų pasaulį labiau, nei manome, kuomet rankoje laikome ir vartome kvepalų buteliuką. Sudėtingas kvapų suvokimo mechanizmas apima nosį, kuri įtraukia kvapo molekules, ir smegenų sritis, kuriose kvapo informacija susiejama su konkrečia žinia. Kvapą apdorojanti sritis - tai viena seniausiai evoliuciškai susiformavusių smegenų dalių.

Taip yra todėl, kad dabartinių žmonių protėviams gebėjimas užuosti buvo gyvybiškai svarbus. Jis mums buvo reikalingas suprasti, ar maistas yra nenuodingas; suteikdavo informaciją apie pavojų (pvz., gaisrą). Nors pirmykštė uoslė dabar nėra tokia svarbi, tačiau kvapai mums daro didžiulę įtaką.


● Kvapas padeda mokytis

Senovės Graikijoje, sutikę jaunuolius su rozmarinų vainikėliais ant galvų, visi žinodavo, jog atėjo laikas egzaminams. Po daugybės metų buvo atlikti tyrimai, kurie įrodė, kad pauosčius rozmarino, pagerėja dėmesingumas ir atmintis.

Tačiau atsiminkime, jog smegenys geriausiai žino bei užfiksuoja, kuris kvapas mums padeda mokytis, nes gali būti, jog praeityje rozmarinų kvapas egzistavo per jums nemalonų įvykį, todėl klausykite savęs ir pasirinkite patį tinkamiausią jums kvapą mokymuisi.

● Kvapas skatina pirkti


Kvapų galią puikiai išmano parfumeriai, kuriantys tūkstančius kainuočians kvapų kompozicijas bei rinkodaros specialistai.

Buvo atliktas tyrimas, kurio metu buvo stebima, kaip veikia pirkėjus cinamono ir vanilės kvapai maisto produktų parduotuvėje. Pasirodo, šis kvapas skatina daug labiau pirkti ir nieko keisto, nes šiuos kvapus dažnai asocijuojame su maloniomis akimirkomis ir skanumynais. O Vašingtono universiteto tyrėjai atskleidė, kad pinigines atverti skatina apelsinų, bazilikų ir žaliosios arbatos kvapai.

 ● Pakvėpinkite savo kasdienį gyvenimą

Taikykite kvapus ir savo aplinkoje. Pavyzdžiui, daugybė mokslininkų tyrimų pagrindžia, jog kavos kvapas patalpoje padeda susikoncentruoti ir pražvalėti, o levandų - ramina ir malšina stresą, o kai kurie kvapai padeda įveikti nerimą: saldžieji bazilikai, kvapieji kanangiai, vetiverijus, jazminai.

 Medicinos tėvu vadintas Hipokratas rašė, kad “kelias į sveikatą yra kasdien maudytis kvapioje vonioje bei masažuotis aromatingais aliejais.” Tačiau kiekvienas mes - asmenybė, turinti tik sau būdingus pasirinkimus bei mėgstamiausius kvapus, todėl rinkitės pagal save ir nerikvėpinkite per daug, nes ne visiems tai patinka.

Visuomet pasiruošę padėti ir įkvėpti,
E-DURYS

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt