Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kuo saviti miegamojo kambario interjerai nuotraukose?
2011-10-22 Šaltinis: namudizainas.lt

Kaip kambario interjerui suteikti savitumo? Ko tikriausiai nepanaudos savo interjere draugai? Kas netaps interjero detale kaimyno namuose?


Kuo saviti miegamojo kambario interjerai nuotraukose? title=

Kartais Jūsų naujai dekoruojamame miegamąjame kambaryje paprasčiausiai galima tik pakeisti kelias detales ir tokiu būdu išgauti visiškai skirtingą įspūdį. Kartais tokiam rezultatui pasiekti reikalingas viso kambario remontas. Kurį variantą bepasirinktumėte, Jūs susidursite su interjero savitumo problema.

 

Manau, kiekvienas norėtų, kad interjeras namuose būtų nors šiek tiek kitoks negu kaimynų bute ar name. Vienas iš būdų tai padaryti, tai interjero detalėms panaudoti asmeninius daiktus: nuotraukas, paveikslus, interjero ar baldines detales, kažkuo tai susijusias su Jumis, Jūsų šeima, Jūsų gyvenimu.

 

Kitas būdas, tai teminis interjeras. Kambario interjero dizainas skirtas kokiam tai motyvui išreikšti, kokiai tai idėjai įkūnyti. Motyvu gali tapti mėgstama spalva, forma. Idėja gali tapti, pvz.: aš labai myliu savo žmoną, mūsų darni šeima, aš esu energingas,-a vyras ar moteris, vaikinas ar mergina ir kt.

 

Pažvelkime į keletą miegamojo kambario  interjero nuotraukų kaip ir pro savitumo prizmę. Koks pagrindinis motyvas pirmiausia krinta Jums į akis? Kuo šis kambarys skiriasi nuo kitų kambarių? Kaip aš galėčiau suteikti savitumo savo miegamojo kambario interjerui? Pabandykime.

 

Atkreipkite dėmesį į žemiau esančią miegamojo interjero nuotrauką, į lovos kojūgalyje stovinčią spintelę?! Žemiškos, rusvos spalvos ir, tik dabar pastebėjau, tikrai „įžeminantį“ baldą lovos gale (šis straipsnelis anksčiau buvo publikuotas www. interjeras namu svetainėje, bet po pusmečio rašybos ir interjerų bei architektūros grožybių internetinės paieškos, supratau, kad kelių tinklalapių pavežti nepajėgsiu (dar buvo www. interjeras dizainas), tad straipsneliai vienas po kito grįžta į „Namų dizainą“). Žemiška spalvinė miegamojo kambario interjero gama, padedant „mediškai mediškam“ baldui, įgauna prasmę.

 

rusvos spalvos miegamojo interjere

 

Kai kurie interjerai yra kaip ir visiškai išpildyti patys savaime, savo detalėmis, spalvomis, formomis.

 

Kiti, tiesiog kviečia įeiti įr įnešti save į interjero erdvę, apsigyventi; tik tuomet interjeras tampa žmogaus ir materialių dalelių ir dalelyčių, interjero detalių formose, visuma.

 

Žalsvai pilkas miegamojo interjeras

 

miegamasis rytų tradicijoje

 

Mėlynos spalvos motyvai miegamąjame

 

miegamasis su gėle-medžiu-šaka

 

oranžinis miegamasis

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt