Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

KROSNELĖ / ŽIDINYS - NAMŲ JAUKUMO IR ŠILUMOS SIMBOLIS
2016-09-16 Šaltinis: Market Rats, UAB

Atėjęs ruduo ir dar sparčiau artėjanti žiema su savimi atsineša ir vis vėsesnius ir ne tokius malonius orus. Laikas praleidžiamas namuose pasidaro vis ilgesnis, o ir šilumos išsiilgusi siela bei kūnas trokšta kuo greičiau pasinerti į šilumos oazę.


KROSNELĖ / ŽIDINYS - NAMŲ JAUKUMO IR ŠILUMOS SIMBOLIS title=

Tam, kad stingdančią žiemą netektų šalti ir savo paties namuose jaustis nejaukiai, krosnelės bei židiniai - yra puikus sprendimas. Kiek anksčiau, krosnelės gal ir buvo naudojamos tik šilumai išgauti, tačiau dabar, jos turi daug daugiau privalumų ir yra itin populiarios tiek tarp viso pasaulio gyventojų, tiek tarp Lietuvos gyventojų.

Visų pirma, krosnelės - židiniai yra puikus sprendimas namo šeimininkams. Kaip jau žinome, dideliame ar netgi mažame name įrengtas centrinis pečius yra būtinybė, tačiau ką daryti, kad centrinio pečiaus netektų taip dažnai kūrenti, o ir namuose nebūtų šalta?

 

Mūsų pasiūlymas yra labai paprastas - išsirinkite kambarį, kuriame praleidžiate daugiausiai laiko - tai galėtų būti jūsų svetainė ir būtent joje pradėkite planuoti krosnelės įrengimo darbus. Svetainėje ar bet kuriame kitame kambaryje pastatytas židinys, aprūpins šiluma ne vieną kambarį. Palaipsniui, jis šildys visus aplinkui esančius kambarius, o pagrindiniame, kuriame bus pastatytas, suteiks didžiausią šilumą nereikalaudamas didelio kiekio medienos - malkų.ŽIDINYS - PUIKI INTERJERO DETALĖ

Jau ne vienerius metus, geriausiai vertinami dizaineriai, namuose siūlo statyti modernaus arba senovinio stiliaus krosneles ir tikrai ne be reikalo. Tinkamai prie viso kambario interjero pritaikytas židinys ar krosnelė, gali visiškai pakeisti namų atmosferą suteikiant romantikos ir jaukumo. Žinoma, norint išgauti visiškai idealų variantą, svarbu ne tik nuspręsti iš ko bus pagamintas židinys, bet taip pat labai svarbu atsižvelgti į jo tekstūrą bei spalvinę gamą.

 

Norint namams suteikti elegancijos verta apsvarstyti galimybę įsigyti iš balto ar šviesaus akmens pagamintus židinius su marmuriniu paviršiumi. Tačiau, nusprendus namams suteikti jaukumo, židiniai pagaminti iš molio ar plytų bei padailinti medžio akcentais yra tiesiog nuostabus variantas.

ŽIDINIO DŪMTRAUKIO DIZAINAS

Kadangi šiomis dienomis židiniai yra statomi ne vien dėl savo pagrindinės paskirties - šilumos bet ir dizaino, labai svarbu suvokti, kad įrengto židinio bendras vaizdas priklausys ir nuo jo neatsiejamo dūmtraukio apipavidalinimo.

 

Ne paslaptis, prie dailiai nudažytos sienos pritaikytas židinys, kurio dūmtraukis atitrauks dėmesį ne tokia ir gerąją prasme - tikrai nesuteiks papildomu žavesio. Tam, kad kambarys atrodytų unikaliai ir estetiškai, mūsų patarimas jums - židinio dūmtraukį tiesiog instaliuoti į sieną ir vėliau pasirūpinti jo apdaila. Tinkamas kamino tinkavimas, jo susiliejimas su sienų spalvomis - atrodys tūkstantį kartų geriau, nei paprastas kamino palikimas, kokia spalva jo bebūtų.

Be to, nepamirškite, jog židinys yra itin praktiškas dalykas. Židinys, sumūrytas iš ugniai atsparių plytų ar kitų medžiagų, gali būti kūrenamas įvairiomis malkomis: beržu, alksniu, pušimi, eglėmis ir t.t.

Nusprendėte jog židinys ir yra ta interjero detalė kurios taip trūko jūsų namuose? Pradėkite židinio paieškas jau dabar pat ir sutikite žiemą šiltai ir jaukiai.

  

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt