Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Konferencija „Išmanusis šildymas skaitmeniniame pasaulyje“ pritraukė virš 100 dalyvių
2019-02-25 Šaltinis: Supernamai.lt

Vasario 22 d., kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių rajone, vyko jau tradicinė „Supernamai“ organizuojama konferencija „Išmanusis šildymas skaitmeniniame pasaulyje“, skirta šildymo bei vėdinimo srities atstovams. Į konferencijų salę susirinko virš 100 šios srities profesionalų iš visos Lietuvos. Pranešimų aktualumą įvertino montuotojai, pardavėjai, gamintojai bei prekybos atstovai.


Konferencija „Išmanusis šildymas skaitmeniniame pasaulyje“ pritraukė virš 100 dalyvių

Konferencijos dalyviai turėjo galimybę išgirsti ne tik tris pranešimus, bet ir dalyauti konferencijos pabaigoje vykusioje diskusijoje bei loterijoje, kurioje keliems laimingiesiems buvo įteiktos mokomosios knygos „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas“, „Santechniko vadovas“, o taip pat ir kitų pranešėjų įsteigti prizai.

Konferencijos organizatorius Darius Jokubauskas pristatė artėjančius šių metų ŠVOK renginius. Tame tarpe ir metų naujieną – pirmą kartą parodos „Supernamai“ metu (rugsėjo 20-22 d.) vyksiantį montuotojų / santechnikų čempionatą. Jo metu bus galima ne tik laimėti taurę bei solidžius piniginius prizus, bet ir susirungti dėl geriausio montuojo vardo. Čempionato dalyviai varžysis įvairiose rungtyse, tokiose kaip grindinio šildymo, WC potinkinio rėmo, sifonų montavimas, maišytuvų pajungimas ir kt.

 Pirmąjį pranešimą “Išmanumas – svarbiausia NIBE šilumos siurblių kryptis” pristatė UAB “Ekoklima” direktorius Robertas Kleštornas. Dalytąsi patirtimi apie šilumos siurblio, kaip išmanaus įrenginio, naudą galutiniam vartotojui ir gamintojo atstovams. “NIBE sukūrė naują efektyvų įrankį, leidžiantį greitai bei lengvai valdyti šilumos siurblį. Naudojant internetą ir NIBE Uplink programėlę, galite gauti informaciją apie šildymą ir šilumos siurblio būseną Jūsų namuose. Kiekvienas mūsų klientas yra įvedamas į sistemą, ir jeigu jis naudoja šią programėlę, mes efektyviai ir be didelių laiko sąnaudų galime išspręsti iškilusias problemas nuotolini būdu.”- teigė R. Kleštornas.

 UAB “Danfoss” šildymo sistemos DEVI pardavimų vadovas Marius Žardalevičius auditorijai paruošė išsamų pranešimą “Išmanūs ir efektyvūs šildymo valdymo sprendimai”, kuriame pristatė išmaniuosius termostatinius valdiklius, valdomus telefonu. “Šie įrenginiai elektros sąnaudas, skirtas šildymui, sumažina iki 25 proc, o norimą komforto lygį vartotojas gali palaikyti net ir nebūdamas namuose” – pastebi M. Žardalevičius.

 Konfereciją vainikavo sertifikuoto vadybos konstultanto Justo Gavėno, UAB “Talentų namai”, pranešimas “Kas išmanesnis: pirkėjas, pardavėjas ar prekė?”. Jame ne tik paveikiu tekstu, bet ir vaizdžiomis iliustracijomis, buvo perteikta marketingo proceso esmė: “Žmonėms reikia pardavinėti situacijas…” – teigė J. Gavėnas. 

 

 

 

 

 

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt