Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kokiomis lentomis geriausia dengti namo fasadą bei vidines patalpas?
2022-09-12 Šaltinis: sugibanwood.com

Deginta mediena garsėja savo tvirtumu, ilgaamžiškumu ir įspūdinga išvaizda. Jau iš tolo praeivių dėmesį patraukia namo išorę dengiančios degintos fasadinės lentos. Jų neįmanoma pastebėti. Be to, tokia mediena yra labai praktiška, nes degintas medis nepraleidžia vandens, nebijo ugnies ir įvairių rūšių kenkėjų, kurie gadina įprastinę, ugnimi nepaveiktą medieną.


Kokiomis lentomis geriausia dengti namo fasadą bei vidines patalpas? title=

Dėl kokių priežasčių deginta mediena pasidaro išskirtinai atspari galimiems išorės poveikiams?

Deginta mediena tampa neįtikėtinai atspari todėl, kad, deginant medžio paviršių, susitraukia ten esančios poros ir uždaro galimybę kaip nors pakenkti medienai, apsaugo ją nuo įtrūkimų.

 

Kad deginta mediena ant namo fasado savo pavydėtinas savybes patikimai išsaugotų stebėtinai ilgą laiką, patariama jos paviršių retkarčiais ištepti specialia gamtai draugiška alyva, kuria ši mediena pirmą kartą būna padengiama iš karto po deginimo procedūros. Tai darant degintos medienos fasadas gali išlikti kaip naujas net visą šimtą metų.

Kokią įtaką namo išorės išvaizdai daro degintos medienos dailylentės?

Pastato išorei degintos medienos dailylentės suteikia tikrai solidžią, netgi rafinuotą išvaizdą. Taip nutinka todėl, kad pati jų faktūra bei nepakartojami medžio rievių raštų vingiai patraukia išraiškingų vaizdų pasiilgusią akį.

 

Todėl degintos medienos dailylentės puikiai tinka ne tik išorinių namo sienų, bet ir balkonų, lauko laiptų turėklu, kitų kiemo architektūros statinių, lauko terasų apdailai. Be to, labai palanku yra ir tai, kad šias lenteles galima tvirtinti įvairiai – išilgai, skersai ar įstrižai. Tokio jų tvirtinimo dėka įmanoma labai pagyvinti dekoratyvinę namų valdų išorės išvaizdą. Populiariausia yra laikoma deginto maumedžio mediena, tačiau grožiu jai nenusileidžia ir deginta eglės arba pušies mediena.

Kodėl deginta mediena dengtus pastatus verta aptverti ir tokios pat rūšies tvora?

Tvoros aplink namų valdas tveriamos ne vien dėl sodybos apsaugojimo nuo nepageidaujamo keturkojų ar dvikojų lankymosi, bet ir dėl grožio, norint kad ji spalviniu ir estetiniu atžvilgiu darniai susilietų su visa sodybos aplinka.

 

Todėl degintos medienos lentų tvora idealiai atlieka jai patikėtas užduotis. Ji ne tik nebijo nei lietaus, nei speigo, nei karščio, nei spiginančių saulės spindulių, bet ir savo stulbinančiai išraiškinga išvaizda papuošia visą sodybos aplinką. Tokia tvora kuo puikiausiai tinka tiek miesto, tiek kaimiškoje aplinkoje.

Kodėl geriausia rinktis degintos medienos dailylentes namų interjero apdailai?

Pastatų viduje galima naudoti maumedžio, kedro, pušies arba eglės degintos medienos dailylentes. Jas verta rinktis ne tik dėl subtilios estetikos, bet ir dėl išskirtinai sveikos aplinkos jūsų namuose sukūrimo. Kadangi namų viduje praleidžiame didelę dalį savo gyvenimo, todėl privalome pasirūpinti ir tuo, kad čia nuolat vyrautų sveikatai draugiška aplinka.

 

To įprastinė mediena negali mums garantuoti, nes norėdami pasirūpinti jos ilgaamžiškumu, ją padengiame įvairiais sveikatai kenksmingais lakais, dažais ir kitomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis.

 

Viso to išvengsime pasirinkę degintą medieną, nes ji po deginimo procedūros būna padengiama natūralios kilmės sveikatai nepavojinga alyva. Dėl to ši mediena ne tik pasidaro ypatingai patvari, bet ir šalia jos gyvenantiems žmonėms nesukelia jokių alerginių reakcijų, nesudaro sąlygų kilti kvėpavimo takų ligoms.

 

Dar daugiau visko sužinosite apie degintos medienos dailylentes, apsilankę interneto svetainėje: https://sugibanwood.com/degintos-medienos-dailylentes/.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt