Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kokį gyvatuką verta rinktis?
2013-11-21 Šaltinis: DMN inf.

Rankšluosčių džiovintuvai daugelį metų buvo naudojami kaip praktiški, vonios patalpą šildantys prietaisai. Šiandien pirkėjams svarbus ne tik gyvatuko funkcionalumas, bet ir dizainas. Vonios ir šildymo įranga prekiaujančios „Tausana“ bendrovės direktorius Rolandas Jurgelaitis pastebi, kad modernūs gyvatukai mėgstami architektų, tačau skinasi kelią tarp vartotojų, kurie būsto interjerą projektuoja patys. Kokį gyvatuką rinktis ir kaip derinti prie vonios interjero – idėjomis ir atradimais dalinasi architektas Adomas Kondratas.


Kokį gyvatuką verta rinktis? title=
Nuotr. vilniuscity.olx.lt

Forma: atkreipkite dėmesį į patogumą

„Nors tradicinės „S“ formos ar kopėtėlių tipo rankšluosčių džiovintuvai yra populiarūs, klientai vis dažniau ieško išskirtinio dizaino sprendimų,“ – prasitaria R. Jurgelaitis. Greičiausiai gyvatukas bus naudojamas ne tik patalpos šildymui, bet ir rankšluosčių ar nuo lietaus permirkusių drabužių džiovinimui. „Atkreipkite dėmesį į gyvatuko gabaritus – jis turi būti patogus pasiekti ir padžiauti visus reikalingus rankšluosčius. Taip pat svarbus gyvatuko horizontalių išdėstymas, t.y. kiek yra tinkamų tarpų rankšluosčių kabinimui.“ – patarimais dalinasi A. Kondratas.

Dizainas: ieškokite originalių sprendimų

„Gyvatukas pastaruoju metu išgyvena renesansą ir yra atrandamas iš naujo ne tik kaip baltos kopėtėlės vonios patalpoje“ – sako architektas A. Kondratas. Jei mėgstate klasiką ar nedrįstate eksperimentuoti, rekomenduojama rinktis tradicinių formų džiovintuvą, tačiau eksperimentuoti su spalvomis, derančiomis interjere. Kita vertus, klasikos stilius neįpareigoja naudoti įprastų ir pasenusių sprendimų.

„Išanalizuokite savo kambario planą – būtent jis pasufleruoja netradicinius sprendimus. Originalus gyvatuko modelis gali praktiškai įsilieti į tam tikras patalpos zonas, pvz., gyvatukas kaip atitvarinė sienelė, kampinis ar horizontalus gyvatukas.“ – pataria architektas. Atkreipkite dėmesį, kad renkantis aptakių formų santechnikos įrangą, gyvatukas taip pat turėtų būti apvaliomis horizontalėmis, šiek tiek išlenktas ir atvirkščiai.

Spalvos: paverskite gyvatuką ryškiu interjero akcentu

„Atsižvelgdami į pirkėjų poreikius, gamintojai siūlo įdomaus dizaino gyvatukus, kuriuos gali nudažyti pasirinktomis spalvomis. Todėl gyvatukas tampa išskirtiniu vonios kambario akcentu“ – atradimais dalinasi A.Kondratas. Žaismingą nuotaiką spalvoti gyvatukai kuria ne tik vonioje, bet ir vaikų kambariuose. Pasak architekto, interjeruose pastaruoju metu skiriamas nemažas dėmesys radiatorių spalviniams sprendimams. Pagal galimybes, tradicinius baltus galima keisti į spalvotus ar perdažyti esamus, kad jie neišsiskirtų interjere ir derėtų prie kitų elementų.

Vieta: į namų erdvę pažvelkite kūrybiškai

Ne paslaptis, kad gyvatukas reikalingas kiekviename sanitariniame mazge, tačiau interjero tendencijos atveria neribotas galimybes maksimaliai pritaikyti gyvatukus žmonių patogumui tiek vonioje, tiek kitose gyvenamose patalpose. „Modernūs gyvatukai jaukiai įsilieja netikėčiausiose erdvėse ir išpildo, rodos, neįmanomas architektų fantazijas“ – pasakoja R. Jurgelaitis.

„Estetišką vaizdą padeda sukurti svarbi naujų gyvatukų detalė – „belaidžiai“ tenai. Taip išvengsite kabančio elektros laidų bei rozetės, nes elektros kabelis jungiamas per sieną. Žinoma, jei gyvatukas yra elektrinis ar kombinuotas.“ – pataria A. Kondratas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt