Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kodėl Velux stogo langai yra teisingas pasirinkimas
2015-06-29 Šaltinis: UAB „Šaltlita“

Esu Eugenijus Mačiukas, jau 12 metų dirbu stogų pardavimo srityje, per šį laikotarpį teko visko matyti ir šiandien pasidalinsiu savo mintimis Velux stogo langus.


Kodėl Velux stogo langai yra teisingas pasirinkimas title=

Iš anksto pabrėžiu, kad šio straipsnio Velux įmonė nefinansavo, tai yra tikra mano asmeninė nuomonė.

Sumontuoti stogo langą yra sudėtingiausias ir daug kruopštumo reikalaujantis darbas. Mano manymu lengviau yra apskardinti kamino sijoną nei sumontuoti stogo langus. Kad ir kokie brangūs ir kokybiški bus stogo langai, nekokybiškai atlikti montavimo darbai viską sugadins. Todėl netaupykite ir rinkitės patikimus, daug patirties turinčius stogo langų montuotojus.

Šiuo metu Lietuvoje stoglangį galima pasirinkti iš penkių skirtingų gamintojų. Pasirinkimas stogo langų labai didelis, todėl paprastam žmogui labai sunku apsispręsti. Daugelis žmonių mano, kad Velux stogo langai bus brangiausi, bet tai netiesa. Velux stoglangių kainos labai konkurencingos, iš didelio pasirinkimo rasite ir standartinių, ir „premium“ klasės stogo langų modelių.

Visi Velux stogo langai skirstomi į tris pagrindines grupes: „standard“, „standard plus“ ir „premium“. Kuo aukštesnė stogo lango klasę, tuo jis šiltesnis ir sandaresnis. Taip pat kai kurie „Premium“ klasės stogo langai gali atsidaryti varčios viršuje, o ne per vidurį rėmo, kaip dauguma stogo langų.

 Jei stogo langą planuojate montuoti į virtuvę ar vonios kambarį, visada rekomenduoju modelius su balto poliuretano dengtu rėmu. Taip medinis rėmas apsaugojamas nuo drėgmės. Poliuretano danga neturi matomų siūlių, todėl stoglangio rėmas iš vidau atrodo moderniai ir estetiškai. Likusieji Velux stogo langai yra su pušiniu mediniu rėmu, kuris yra nulakuotas net tris kartus.

Velux stoglangiai gali būti su rankena apačioje arba viršuje rėmo. Jei stogo langas bus montuojamas aukštai lubose, rekomenduočiau rinktis modelį su rankena apačioje rėmo. Kitais atvejais tiks rėmas su rankena viršuje rėmo.

Sutikite, stogo langas niekada taip gerai neizoliuos šilumos patalpoje kaip 30cm storio vata, sumontuota į stogo konstrukciją. Todėl visada pasirinkti modelius su dvigubu stiklo paketu. Šilumos laidumo koeficientas stoglangių su dvigubu stiklo paketu lygus 1. Velux įmonė yra sukūrusi stoglangį (GGU 008230), skirtą pasyviems namams, kurio šilumos laidumo koeficientas yra 0,51. Šiuo metu, kai rašomas šis straipsnis, tai geriausias šilumos laidumo koeficientas. Tokio stoglangio kaina prasideda nuo 1282€. Į šią kainą įtrauktas ir elektrinis stogo lango valdymas, kuris naudoja saulės energiją.

 Su Velux įmone man patinka dirbti dar ir dėl to, kad ši įmonė turi atestuotą techniką. Jis ne tik konsultuoja montuotojus, bet ir gali operatyviai atvažiuoti į objektą ir išspręsti visus klausimus susijusius su montavimu.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt