Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Klaipėdietei dizainerei klientų pageidavimas tapo iššūkiu
2014-11-21 Šaltinis: lrytas.lt

Dabar tinkamas metas pradėti įrengti antrus namus. „Be streso per pusmetį galima įrengti patogų būstą vasaros atostogoms ar tingiems savaitgaliams“, – sako interjero dizainerė Eliza Šubert. Ji su savo interjero studija kaip tik dabar tuo ir užsiima.


Klaipėdietei dizainerei klientų pageidavimas tapo iššūkiu title=
Nuotr. C.Zabielos

Jau ne vieną 40–0 kv. metrų ploto butą Palangoje įrengusią Elizą džiugina, kad užsakovams antrame būste jau neužtenka tik lovos ir spintos. Jie nori jaukių namų su įdomiais interjero sprendimais.

Tačiau svarbiausia priežastis, dėl kurios jie kreipiasi į profesionalus – tai būsto suplanavimas. Žmonės supranta, kad teisingai ir patogiai sudėlioti namų erdves gali tik architektai.

„Ir dažniausiai jų pageidavimai būna tikras iššūkis mums. Kad ir pastarasis darbas – klientai panoro dviejų kambarių bute atrasti vietos trečiam“, – prisimena Eliza.

 Vilniečių šeima, Palangoje įsigijusi naują butą, būtinai norėjo turėti atskirus miegamuosius – sau ir vaikams. Todėl virtuvę teko kelti į belangę patalpą. Ir tai dizainerė iš Klaipėdos darė jau ne pirmame būste.

 „Bet miegamuosiuose liko daug natūralios dienos šviesos, o ir bendra svetainės zona neatrodo nuskriausta. Nes dalį erdvių pertvarų darėme su matiniu stiklu – kad jis praleistų šviesą, tačiau išsaugotų ten esančių žmonių privatumą“, – sprendimus paaiškina Eliza.

 Kad įėjimas į virtuvės zoną nebūtų užgožtas ir kad virtuvė būtų matoma iš svetainės, dizainerė sugalvojo įėjimą į tėvų miegamąjį padaryti įstrižą – tiesiog nurėžė kampą.

 Vaikų kambaryje tilpo dviaukštė lova ir nedidelis darbo stalas. Mažutė patalpa atrodo gerokai erdvesnė, nes joje yra didelis langas.

 Į belangę nišą iškelta virtuvė irgi neatrodo nepatogi – vietos ten užtenka viskam, integruota visa būtina buitinė technika.

 Akivaizdu, kad ši šeima norėjo jaukių namų, mat dizainerei dar pirmo susitikimo metu pasakė, kad nedideliame 55 kv. metrų bute jie rinksis tik kokybiškus baldus, geras grindis. Taip į jų poilsio būstą atkeliavo italų gamintojo „Calligaris“ baldai.

 „Dažnai įrenginėdami antrą būstą užsakovai linkę rinktis geresnius baldus, nei turi savo namuose, mat paprastai jie gyvena didelio ploto būstuose, tad ir investicijos jiems įrengti būna didelės. O kai buto plotas mažas, jie gali sau leisti ir brangesnius pavienius daiktus. Jų perka nedaug, bet brangius“, – savo įžvalgomis dalijosi interjero dizainerė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lrytas.lt

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt