Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip vizualiai padidinti kambarį?
2011-11-26 Šaltinis: Dormeo.lt

Kaip vizualiai padidinti kambarį? Kiekvienuose namuose trūksta vietos. Galbūt Jūsų svetainėje ar miegamajame yra per daug daiktų? Mažuose kambariuose jaučiamės kaip narve, tad natūralu, kad norime suteikti kambariams didesnės erdvės efektą. Pateiksime keletą patarimų, kaip tai įgyvendinti praktiškai.


Kaip vizualiai padidinti kambarį? title=
Nuotr. archnewhome.com
 1. Sutvarkykite kambarį. Sutvarkykite kambarį ir išneškite iš jo visus nereikalingus daiktus – kambaryje iš karto taps šviesiau.
   
 2. Nudažykite sienas. Šaltos spalvos (mėlyna, žalia, violetinė) suteikia erdvumo įspūdį. Jei Jums labiau patinka šiltos spalvos, naudokite tik labai šviesius atspalvius. Monochromatinė (skirtingų vienos spalvos atspalvių) paletė sujungs erdvę ir ji atrodys didesnė. Taip pat galite sienas papuošti freskomis.
   
 3. Parinkite tinkamus baldus. Jums teks rinktis tarp kelių didelių baldų arba keletos mažesnių baldų Tai padidins erdvę. Daugybė baldų baldelių kuria betvarkės įvaizdį. Baldus rinkitės su charakteringomis kojomis, atramomis rankoms ir permatomomis detalėmis (pvz.: stiklinius stalviršius, stiklines duris, stiklines spintas). Matysite daugiau kambario ir taip sukursite iliuziją, kad kambarys yra didesnis, nei iš tikrųjų. Kambaryje statykite baldus, kurie yra aptraukti į akis nekrentančia medžiaga. Jei mėgstate raštuotas medžiagas, tada baldus dekoruokite pagalvėlėmis ir kitokiomis smulkmenomis. Nepamirškite, kad baldų dydis turi būti proporcingas kambario dydžiui. Jokiu būdu nepirkite mažų baldų, jei Jūsų buto lubos yra aukštos ir negrūskite milžiniškos sofos į mažą kambariuką.
   
 4. Teisingai išdėstykite baldus. Jei kambaryje nėra aiškaus centro, sukurkite jį baldų pagalba. Lentynose išdėliokite mielas smulkmenas, akcentuokite sėdėjimui skirtą zoną ir pan. Tam, kad kambario centras būtų aiškiai matomas, baldus statykite kampu į šį centrą. Išdėstykite baldus taip, kad būtų patogu vaikščioti po kambarį.
   
 5. Kambario dekoravimas. Kambaryje pakabinkite veidrodį. Veidrodis atspindi šviesą ir erdvę, todėl kambarys atrodys daug didesnis. Jei kambaryje trūksta šviesos, pastatykite daug lempų. Gerai apšviestos erdvės atrodo didesnės. Jei ketinate puošti sienas paveikslais, nupirkite vieną ar du didesnius paveikslus, vietoj keleto mažų. Vienoje vietoje kabantys paveikslai atrodo tvarkingiau.

 

Kambario planavimas nuo brėžinio bus didelė investicija, taigi, jei Jūsų biudžetas yra ribotas, pradėkite nuo to, kas jau stovi Jūsų kambaryje. Daugiafunkciniai baldai sumažins baldų kiekį kambaryje. Kambario sutvarkymas ir baldų perstūmimas gali taip pat padėti suteikti kambariui daugiau erdvės.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt