Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip užsakomi skardos gaminiai
2015-02-27 Šaltinis: UAB „Šaltlita“

Ką reikia žinoti užsisakant skardos lankstymo paslaugas? Kaip reikia sandėliuoti skardą? Kokie yra skardos gaminių niuansai? Apie visa tai ir dar daugiau, šiame straipsnyje.


Kaip užsakomi skardos gaminiai title=

Pasakoja UAB „Šaltlita“ komercijos direktorius Eugenijus Mačiukas. Jau daugelį metų mūsų įmonė Kaune gamina nestandartinius skardos lankstinius. Esame patyre specialistai šioje srityje, todėl pasidalinsiu su kokiais iššūkiais susiduriame gamindami įvairiausius skardos gaminius.

Skardos lankstiniai gaminami ne tik iš mūsų skardos, bet ir iš klientų atvežtos. Esame mate įvairiausių skardos tipų. Deja teko dirbti net ir su tokia jautria įbrėžimams skarda, kurią net nesinorėjo kišti į stakles, mažiausias neatsargus prisilietimas ir dažai įbrėžti. Visada atkreipkite dėmesį į lygios skardos kokybę, dažnai pati pigiausia lygi skarda būna labai jautri įbrėžimams. O jei skarda yra jautri įbrėžimams, jos dažas gali ir nusilupti.

 Kartais klientai pristato lygios skardos rulonus iš statybų aikštelių, kur skarda gulėjo žvyre, kalkėse ar kitoje nešvarioje aplinkoje. Žvyro arba smėlio grūdeliai patenka tarp skardos vijų. Išvyniojant ruloną, smėlis arba žvyras trinasi tarp skardos ir braižo ją. Tokiu atveju skardos gaminiai gaunasi susibraižę. Šią problemą mes sprendžiame iš karto nuvalydami išvyniotą skardą, bet kol žvyras yra tarp vijų, tol jis ją braižo. Todėl visada labai švariai laikykite atvežtą į statybos objektą lygią skardą.

Geriausia kai skardos lankstinių užsakymą suformuoja pats meistras, kuris ir montuos juos. Pavyzdžiui vienas meistras labiau įpratęs skardinių palangių galus užkelti po 2,5cm, o kitam užtenka pakelti tik 1,5cm.

Dažnai meistrai nupaišo skardos gaminių užsakymą net ant lentos ar skardos lakšto iš statybų objektų. Tokius „brėžinius“ mes puikiai suprantame ir puikiausiai suformuojame užsakymus gamybai.

 Geriausia kai skardos gaminiai ir lygi skarda užsakoma toje pačioje firmoje. Tokiu atveju tikrai nekyla nesusipratimų. Pasitaiko situacijų, kai vienas meistras grubiai paskaičiuoja kiek reikia lygios skardos, o kitas meistras daro nestandartinius gaminius. Tokiais atvejais arba skardos lieka, arba jos pritrūksta. Todėl visada rekomenduoju užsakinėti pas mus tik skardos gaminius, o mes jau suskaičiuosime kiek reikės lygios skardos. Kadangi lygią skardą sandėliuojame, todėl visada jos užteks.

Kaune esančioje UAB „Šaltlita“ įmonėje skardos gaminiai gali būti net iki 3m ilgio. Ilgi skardos lankstiniai yra gerai tuo, kad sumontavus juos, bus mažai jungčių. Taip pat gaminamos įvairiausios skardinės alkūnės, kepurės kaminams ir tvoros stulpams.

 

Štai taip mes gaminame skardos lankstinius:

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt