Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip susigrąžinti dalį pinigų keičiant seną asbestinį šiferį į naują stogo dangą
2015-03-04 Šaltinis: UAB „Šaltlita“

Jei ant Jūsų namo stogo yra senas asbestinis šiferis, Jūs galite susigrąžinti iki 50% sumokėtų pinigų už naują stogo dangos komplektą.


Kaip susigrąžinti dalį pinigų keičiant seną asbestinį šiferį į naują stogo dangą title=

Deja tai nėra įmanoma su visais stogais ir šiame straipsnyje aprašysiu sąlygas, kurias reikės įvykdyti. Norėčiau iš karto perspėti, kad pinigus už stogo dangą grąžins „Nacionalinė mokėjimo agentūra“ www. nma.lt ir kompensuojama už stogo dangos komplektą bus 2000€. Nacionalinė mokėjimų agentūra paraiškas kompensacijai gauti priims nuo 2015m kovo 2d iki 2015m balandžio 30 dienos.

Paminėsiu svarbiausias sąlygas, kurias turi atitikti kompensacijos gavėjas. Jų yra žymiai daugiau, bet šios yra pačios svarbiausios.

Namas, kuriam bus keičiamas stogas, turi būti pastatytas kaime, deja sodų bendrijos netiks. Kaimas turi būti ne bet koks, jame neturi būti daugiau kaip 6000 registruotų žmonių. Informaciją apie žmonių kiekį kaime Jums pateiks seniūniją.

Tame name turi būti ir registruotas kompensacijos gavėjas. Todėl mieste gyvenantys anūkai, nusprendę savo močiutei pakeisti stogo dangą, turės visus dokumentus tvarkyti močiutės vardu. Dažniausiai močiutės neturi internetinės bankininkystės ir už viską mėgstą atsiskaityti grynais pinigais, bet šiuo atveju toks apmokėjimas už stogo dangos komplektą netiks. Visi apmokėjimai už naują stogo dangą ir jos priedus turės būti įvykdyti per banką.

 Kompensacijos gavėjas neturi būti skolingas valstybiniai mokesčių inspekcijai, bei kitoms įstaigoms.

Manau tai nėra labai sudėtinga sąlyga ir visi asmenys nebus skolingi VMI.

 Seną šiferį negalėsite išmesti paprastai į konteinerį, o reikės pristatyti į sąvartyną ir pasiimti iš jų reikiamus dokumentus, kad asbestas buvo utilizuotas oficialiai. Beje, naująjį stogą reikės apdrausti mažiausiai penkiems metams.

Turiu paminėti, kad nebus kompensuojamas visas stogo dangos komplektas, o tik šie punktai:
• stogo danga
• difuzinė plėvelė
• stogo priedai (kraigas, vėjinė ir lietskardė). Deja įlaja nebus kompensuojama.
• Lietaus nuvedimo sistemos komplektas bei kamino apskardinimas

Jei kils daugiau klausimų, skambinkite mums 865629133 ir su malonumu atsakysime į visus klausimus.
 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt