Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip sumažinti rūpesčius persikraustant?
2017-03-01 Šaltinis: Darbstukas.lt \ Scopri

Persikraustymas teoriškai atrodo nėra sunkus darbas, daiktus reikia pervežti iš vienos vietos į kitą, ir tam jum reikia tik tinkamo transporto. Tačiau kai pradedame persikraustymo darbus pamatome, kad viskas daug sudėtingiau. Kad persikraustymo darbai nenuvargintų Jūsų ir būtų atlikti sklandžiai Jums reikia tinkamai susiplanuoti darbus ir pasirinkti tinkamą perkraustymo įmonę, kuri palengvins Jūsų darbus, tam puikiai tiks perkraustymo paslaugos Vilniuje.


Kaip sumažinti rūpesčius persikraustant? title=

Persikraustant pirmiausia apžiūrėkite savo daiktus, ar visi jie bus reikalingi naujame būste.

 

Daiktai, kurie yra jums nereikalingi, savo nuožiūra galite juos parduoti, atiduoti ir paskutiniu atveju galite juos išmesti. Prisiminkite jei daiktas stovi nenaudojamas metus ar daugiau, 99% kad Jūs jo daugiau ir nepanaudosite.

Taip pat pagalvokite apie daiktų, kuriuos pervešite matmenis ir patalpų matmenis. Apgalvokite ar visi Jūsų norimi pervežti daiktai tilptų pro seno ir naujo būsto duris.

Taip pat rekomenduojama pasidaryti sąrašą tokių daiktų, kurie gabenant turi būti supakuojami ir taip pat kokios pakavimo priemonės bus reikalingos. Geriausiai pakavimui tinkamos yra kartoninės dėžės, jos kompaktiškai susikrauna prie sienos viena ant kitos, kas padeda sutaupyti vietos. Taip pat daiktai kartoninėse dėžėse yra saugiausiai pervežami, išvengiant daiktų sugadinimo.

Persikraustant daug įtakos turi oro sąlygos, tad turite gerai apgalvoti persikraustymo datą. Kadangi šaltis gali pakenkti Jūsų baldams ir kambarinėms gėlėms. Lyjant lietui perkraustymo darbus atlikti bus taip pat labai nemalonu. Apgalvokite ir kaip privažiuosite prie objekto, kad daiktus nešti reiktų kuo mažiau.

Jei kreipsitės į persikraustymo įmonę, prisiminkite kad, norėdami viską įvykdyti laiku, turėtumėte kreiptis iš anksto. Kraustantis iš buto ar namo, geriausia būtų kreiptis maždaug likus savaitei iki kraustymosi darbų.

Daug papildomų rūpesčių atkrenta renkantis. Darbštukas- kokybiškas persikraustymo paslaugas Vilniuje. Perkraustymo įmonės atstovas gali atvykti pas jus ir apžiūrėti perkraustomus objektus. Perkraustymo įmonės teikia ir papildomas paslaugas tokias kaip: perkraustomų daiktų pakavimas, sandėliavimas, baldų išrinkimas ir surinkimas, buitinės technikos, stambių prekių pervežimas, krovininio mikroautobuso nuoma su vairuotoju, senos buitinės technikos išvežimas utilizavimas, priekabų nuoma, teritorijos tvarkymas, dviračių, keturračių pervežimas.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt