Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip suderinti modernaus ir klasikinio stiliaus baldus?
2015-11-04 Šaltinis: Baldai.com

Idėja vienuose namuose suderinti klasikinio ir modernaus stiliaus baldus yra gana patraukli. Visų pirma dėl to, kad taip jūs galite susikurti individualų stilių. Apskritai būsto apstatymas baldais turėtų būti daugiau kūryba negu tik paprastas vieno stiliaus pasirinkimas. Žinoma, jeigu nesate tik vieno stiliaus aistringas gerbėjas. Taigi, nuo ko pradėti, kad ši gera idėja nepadarytų jūsų namų chaotiška netvarka?


Kaip suderinti modernaus ir klasikinio stiliaus baldus? title=

Modernus ar tradicinis?

Visų pirma reikėtų išsirinkti vyraujantį stilių. Tai gali būti modernus baldų stilius su antikvariniais akcentais, arba atvirkščiai – tradicinis stilius, papuoštas moderniais elementais.

 

Šis žingsnis būtinas, kitaip kiekviena detalė, kiekvienas baldas trauks dėmesį ir viskas atrodys gana netvarkingai. Turite nuspręsti, kokį stilių pasirinkti pagrindiniu akcentu.

 Kodėl jums tai patinka?

Kai nuspręsite, kuris stilius, tradicinis ar modernus, užims pagrindinę vietą jūsų namuose, tuomet turite išsiaiškinti, kodėl pasirinkote būtent šį stilių. Peržvelkite atskiras baldų dalis, gal būt jie jums patinka dėl gražių įlinkių ar linijų, o galbūt jus traukia medžiagos spalva ar tekstūra. Skirkite tam tiek laiko, kiek prireiks.

 

 

Galbūt jūs jau pradėjote kolekcionuoti jums patinkančių baldų nuotraukas? Galite pradėti nuo jų. Užsirašykite svarbius pastebėjimus ar baldų elementus, kurie jums labiausiai krito į akį. Atlikę šią užduotį, galėsite pradėti derinti tarpusavyje, detales, tekstūrą, spalvas.

 Harmonija ar kontrastas?


Kai jau išsiaiškinote, kuris stilius jums artimesnis ir kurios detalės pačios svarbiausios, pats laikas nuspręsti, harmonijos ir vientisumo ar kontrasto pageidausite derinant klasikinius ir modernius baldus. Pirmuoju atveju, rinkitės labiau panašias skirtingų stilių detales. Tai gali būti panašios medžiagos, tekstūra, spalvos. Jeigu labiau mėgstate kontrastą, rinkitės priešybes tiek medžiagų, tiek formų atžvilgiu.

 Suderinkite tai, ką išsirinkote

Kai jau padarėte pagrindinius žingsnius: išsirinkote dominuojantį stilių, nusprendėte, kokios detalės jums labiausiai patinka, taip pat išsiaiškinote, daugiau harmonijos ar kontrasto pageidausite savo namuose, pats laikas viską suderinti tarpusavyje.

 Derinant klasikinį ir modernų stilių, atsiminkite kelias pagrindines taisykles:
• Nuspręskite, kuris stilius bus dominuojantis;
• Parinkite skirtingų stilių panašias detales, tekstūrą ir formas;

Panaudokite panašias skirtingų stilių detales harmonijai sukurti, o jei jums artimesnė kontrastinga aplinka, ieškokite priešybių ir derinkite jas tarpusavyje.

 Ir atsiminkite, namų apstatymas yra kūryba. Skirkite šiai veiklai tiek laiko, kiek prireiks. Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, pasinaudokite šiais paprastais patarimais ir jūsų namai taps jaukūs ir mieli ne tik jums, bet ir jūsų svečiams.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt