Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip pasirinkti lauko židinį, kepsninę ar ugniakurą?
2012-06-22 Šaltinis: Ieva Stundytė, Futurehouse.lt

Nuo seniausių laikų šeima ir jų draugai naudoja lauko židinius, kepsnines ar ugniakurus tam, jog pasibūti draugijoje, papietauti ar paprasčiausiai pasilinksminti. Daugelis žmonių ieško būdų, kaip juos įsirengti tam, kad lauko terasą ar sodą paverstų savo pramogų ir susibūrimų vieta. Tačiau ne visi lauko židiniai, kepsninės ar ugniakurai jums gali vienodai gerai pasitarnauti. Žemiau pateikiame penkis patarimus, kaip geriau pasirinkti šiuos įrenginius.


Kaip pasirinkti lauko židinį, kepsninę ar ugniakurą? title=

1. Apsvarstykite savo poreikius. Prieš pirkimą apsvarstykite viską, ką norėtumėte gauti iš savo lauko židinio ar ugniakuro. Galbūt pirmiausia jūs ieškote šilumos prieglobsčio šaltais vakarais, o gal tiesiog norite mėgautis savo lauko erdve romantiškoje atmosferoje? Galbūt jūs norite surinkti visus draugus aplink židinį smagiam ir atviram pokalbiui? O gal jūs ieškote galimybės atskleisti savo kulinarinius sugebėjimus virš nuosavos ugnies liepsnos?

 

 

2. Aukščio svarba. Ugniakuras žemėje ar ant žemės leidžia pasijusti taip tarsi stovyklautumėte. Tačiau yra problema, kadangi sėdimoje pozicijoje, ugniakure deganti ugnis tikriausiai bus akių lygmenyje, o tai sumažins stebėjimo lauką. O ką daryti jeigu jūs norite matyti kitus žmones sėdinčius kitoje ugniakuro pusėje? Tokiu atveju tikriausiai turėtumėte rinktis lauko židinį arba tokio aukščio ugniakurą (jei jis yra pastatomas), kuris degimo metu netrukdytų matyti aplinkinių žmonių, kai jūs sėdėsite.

 

 

3. Visuose ugnį skleidžiančiuose įrenginiuose yra šiek tiek ir dūmų. Jeigu bet kokiu būdu siekiate išvengti dūmų, rinkitės lauko židinį arba kepsninę turinčią tokį kaminą, kuris nukreiptų dūmus į priešingą pusę nei būsite jūs.

 

 

4. Metalas ilgainiui surūdija. Net ir aukščiausios klasės metalu dengta/pagaminta kepsninė ar židinys galiausiai surūdija. Norėdami pailginti jų naudojimo laiką patartume užglaistyti ant jų esančius visus įbrėžimus su priemonėmis nuo rudžių bei padengti juos aukštai temperatūrai atspariais dažais. Taip pat siūlome jums pasirinkti kepsninę ar lauko židinį su nerūdijančio plieno komponentais. Nei nerūdijantis plienas, nei varis nerūdyja. Taip ilgiau išlaikysite savo įsigyto įrenginio estetinį grožį.

 

 

5. Ar Jums svarbu, kad lauko židinys ar kepsninė būtų mobilūs?  Mąstote, jog norėtumėte kartu su savimi šiuos įrenginius pasiimti prie ežero ar upės, į papludimį ar į parką, o gal nusivežti į giminių ar draugų susitikimą? Tokiu atveju, mobilus lauko židinys arba kepsninė pateisins jūsų lūkesčius. Dėl šios priežasties kai kurie įrenginiai turi specialius ratukus, o kiti yra pakankamai lengvi tam, jog juos būtų patogu pernešti į kitą vietą, o kai kurie yra sulankstomi ir turi specialius gabenimo krepšius.

 

 

Tikimės jog šie 5 paprasti praktiniai patarimai padės jums tinkamai pasirinkti ko iš tikrųjų norite: lauko židinio, kepsninės ar ugniakuro, kurių dėka praleisite nepamirštamų vasaros akimirkų su artimaisiais ar draugais!

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt