Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip pasirinkti dažymo įrankius?
2011-11-28 Šaltinis: Pasidarykpats.lt

Kaip pasirinkti dažymo įrankius? Volelio pasirinkimas priklauso nuo to, kokį paviršių Jūs dažysite, kuo jūs paviršių dengsite, koks bus paviršių plotas ir pan. Maži voleliai skirti dažyti nedidelius arba sunkiai pasiekiamus paviršius.


Kaip pasirinkti dažymo įrankius? title=
Nuotr. spalvora.lt

Vidutinio dydžio voleliai yra patys populiariausi ir universaliausi. Dideli voleliai skirti dideliems plotų paviršių dažymui.

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į įrankio dydį, bet ir į medžiagą, iš kurios pagamintas volelio kailiukas, bei tos medžiagos suderinamumą su dažais, kurie bus naudojami. Kailiuko atsparumą dažams parodo ant jo esantys ruoželiai: jei jų daugiau, volelis atsparesnis. Taip pat reikia volelį rinktis ir atsižvelgiant į rankenėlės dydį, bei ilgį. Jų yra trumpų (apie 30 cm), vidutinių (35-45 cm) ir ilgų (nuo 50 cm).

Tad perkant volelį geriausia pasitarti su parduotuvės konsultantais, kad pasirinktumėte tinkamą dažymo įranki ir nesusigadintumėte darbinės nuotaikos.

Teptukai.


Teptukų forma ir dydis pasirenkamas priklausomai nuo atliekamų darbų. Dideliais teptukais dažomi dideli plotai, mažais – siauri paviršiai. Prieš naudojimą teptukus reikėtų išplauti muiliname vandenyje. Jei teptuko šereliai yra kieti, pamirkykite jį apie 1 val.vandenyje. Teptuko šereliai suminkštės ir tolygiai paskirstys dažus bei rečiau iškris.

Jei dirbant su aliejiniais dažais, nusprendžiate padaryti pertrauką, teptuką būtinai pamerkite į vandenį, tirpiklį arba palikite dažuose. Jei baigėte darbą ar darote ilga pertrauką, teptuką išplaukite pirma skiediklyje vaitspirite, tirpiklyje, o po to muiliname vandenyje. Jei buvo naudojami klijų pagrindu pagaminti dažai, teptukas plaunamas šiltame arba karštame vandenyje.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt