Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip parduoti senus baldus?
2012-04-01 Šaltinis: Baldai.com

Planuojant įsigyti naujus baldus neretai iškyla klausimas, kur padėti senuosius. Jeigu neturite, kam atiduoti senų baldų, o sodyboje ar garaže jau nebėra vietos padėvėtai sofai ar spintai, vienas iš galimų sprendimų yra tiesiog tai parduoti. Štai keletas patarimų, nuo ko pradėti senų ir nereikalingų baldų išpardavimą.


Kaip parduoti senus baldus? title=

Nustatykite baldų vertę

Iš senelių kaimo pargabenti senoviniai baldai gali turėti gana didelę vertę ir būti priskirti prie antikvariato. Todėl, jeigu įmanoma, pasidomėkite baldo istorija. Aplankykite keletą antikvarinių parduotuvių arba pasiteiraukite specialisto nuomonės, kokios vertės galėtų būti jūsų senovinis baldas.

Geros būklės šiuolaikiniai baldai taip pat bus vertingi, ypač jei tinkamai juos prižiūrėjote. Verta prisiminti, kur įsigijote šiuos baldus, kiek laiko naudojotės jais ir kiek mokėjote.

Parinkite tinkamą kainą

Būkite realistiški vertindami savo senus baldus. Kad ir kokie malonūs būtų prisiminimai, susiję su parduodamu baldu, pirkėjui tai vertės neprideda. Jūsų atnaujintas baldas, rankų darbo gamybos detalės taip pat gali būti nereikšmingos. Pirkimui paskatinti į bendrą kainą įtraukite visas baldų detales arba pridėkite derančią dekoro detalę. Jūsų kaina neturi būti aukštesnė nei panašių baldų antikvariatuose ar dėvėtų baldų parduotuvėse. Pasilikite šiek tiek erdvės nuleisti kainą, jei prireiks, bei nuspręskite, kiek ilgai laikysite pradinę kainą.


Išsirinkite geriausią būdą parduoti senus baldus

Yra keletas galimų būdų, kaip galite parduoti savo senus baldus. Išsirinkite jums labiausiai priimtiną.

- Internetinėse svetainėse, aukcionuose. Tai puikus būdas neišeinant iš namų parduoti jums nebereikalingą daiktą. Būtinai padarykite kelias baldų nuotraukas. Produktai su nuotraukomis visada nuperkami greičiau. Būkite pasiruošę įvairiems pirkėjų klausimams ir net apsilankymams. Mat ne visi apsisprendžia pirkti vien iš nuotraukos. Jeigu įmanoma, baldų apžiūrą renkite garaže ar kitoje vietoje nei gyvenate.

- Pasitelkite į pagalbą tarpininkus. Jeigu neturite laiko ar noro patys prekiauti aukcione, pasitelkite agentus, kurie visą tai padarys už jus. Jie išmano savo darbą, tinkamai paruoš baldus pardavimui ir suras pirkėją. Žinoma, būkite pasiruošę sumokėti komisinį mokestį už agento darbą. Būtinai susitarkite dėl jo prieš pasirašant bet kokią sutartį.

- Pasitelkite į pagalbą baldų supirkėjus. Šis senų baldų pardavimo būdas yra labai naudingas, kai turite gana daug senų baldų ir norite juos parduoti. Baldų supirkėjai patys atvažiuos, įkainuos ir nupirks jūsų baldus. Žinoma, būkite atidūs prieš pasirašydami supirkimo sutartį, pasidomėkite ar supirkėjų siūloma kaina nėra per maža.

Jeigu vis dėlto nepavyktų parduoti senų baldų, neišmeskite. padovanokite juos labdaros organizacijoms. Taip ne tik padarysite gerą paslaugą, tačiau ir patys jausitės geriau suteikę kažkam galimybę turėti reikalingų daiktų.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt