Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Kaip padidinti šansus parduoti arba išnuomoti būstą
2013-06-03 Šaltinis: Ekonomika.lt

Ieškant nekilnojamojo turto, kartais tenka įveikti skelbimų džiungles ir gebėti atsirinkti sau tinkamiausią informaciją. Norėdami parduoti ar išnuomoti, savininkai ir nekilnojamojo turto tarpininkai neretai pateikia ne po vieną to paties objekto skelbimą. Tačiau kol kas nedaug kas pagalvoja apie kitus svarbius dalykus, pavyzdžiui, ne tai, kaip kuo labiau pareklamuoti objektą, bet kaip jį kokybiškai pristatyti rinkai.


Kaip padidinti šansus parduoti arba išnuomoti būstą
Nuotr. swedbank.lt

Ieškant nekilnojamojo turto, kartais tenka įveikti skelbimų džiungles ir gebėti atsirinkti sau tinkamiausią informaciją. Norėdami parduoti ar išnuomoti, savininkai ir nekilnojamojo turto tarpininkai neretai pateikia ne po vieną to paties objekto skelbimą. Tačiau kol kas nedaug kas pagalvoja apie kitus svarbius dalykus, pavyzdžiui, ne tai, kaip kuo labiau pareklamuoti objektą, bet kaip jį kokybiškai pristatyti rinkai.

Objekto nuotraukos nekilnojamojo turto skelbimuose yra antras svarbiausias kriterijus (po kainos), ieškant būsto, rodo nekilnojamojo turto portalo Aruodas.lt atliktos apklausos rezultatai. Netgi šimtas procentų respondentų sutinka, kad objekto nuotraukos skelbime yra labai svarbu – kiekvienas interesantas nori pamatyti, kaip atrodo objektas, kuris siūlomas.

Netgi 83 proc. respondentų pripažįsta, kad jiems rūpi skelbimuose pateikiamų nuotraukų kokybė. Jei skelbime pateikiamos akivaizdžiai nekokybiškos, susiliejusios, neapverstos, kad būtų patogu žiūrėti, nuotraukos, netgi 60 proc. asmenų ima galvoti, kad su konkrečiu siūlomu objektu kažkas negerai, dar 30 proc. nebežiūri tokio skelbimo, nes jis atrodo neinformatyvus ir atmestinai įdėtas. Vos dešimtadaliui respondentų nekokybiškos nuotraukos neturi įtakos tolimesniam domėjimuisi tuo objektu.

Aruodas.lt apklausos duomenys atskleidė, kad pirkėjams ar nuomininkams įdomiausia pamatyti, kaip atrodo būsto vidus (33 proc.) arba koks yra siūlomo nekilnojamojo turto objekto planas (20 proc. respondentų). Toliau domimasi būsto išore, tad vartotojai pageidauja, kad būtų pateikiama ir išorės nuotraukų, taip pat norima matyti objekto vietą žemėlapyje (su apibrėžtu plotu, kuris priklauso objektui, jei paduodamas sklypas). Mažiausiai paklausos sulaukia interjero ar aplinkos detalės.

Atliktos apklausos rezultatai parodė, kad nuotraukos nekilnojamojo turto skelbime gali būti bene pagrindinis kriterijus, patraukiantis vartotoją labiau pasidomėti skelbimu, įsigilinti, koks konkrečiai objektas siūlomas. Gražios, kokybiškos, tinkamai paruoštos nuotraukos skelbimuose gali paskatinti daugiau būsto ieškančiųjų peržiūrėti skelbimą, o galbūt ir įsigyti ar išsinuomoti siūlomą objektą.

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt