Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis



art

Straipsniai

 

Kaip išsirinkti valgomojo baldus
2012-03-09 Šaltinis: Baldai.com

Kaip išsirinkti valgomojo baldus. Planuojate pirkti naujus valgomojo baldus? Tikriausiai bus sunku iškart nuspręsti, kokius pasirinkti. Juk baldus perkame ilgesniam laikui. Be to, jie neretai tampa įvairių šeimos prisiminimų dalimi. Taigi, kaip nuspręsti, kokie valgomojo baldai tinka kaip tik jūsų namams?


Kaip išsirinkti valgomojo baldus title=

Rinkitės jūsų poreikius atitinkančius valgomojo baldus
Valgomojo baldų komplektas turi atitikti jūsų poreikius, tai yra: atrodyti gražiai, kai juo nesinaudojate, būti patogus susodinti netikėtai užgriuvusius svečius bei būti pakankamai platus, kad galėtumėte jį tinkamai paserviruoti ir papuošti įvairiomis vaišėmis. Todėl prieš rinkdamiesi valgomojo baldus, pirmiausia pagalvokite, kokiu tikslu dažniausiai juos naudosite.

Valgomojo baldai turėtų atitikti jūsų stilių
Šiandien baldininkai jums gali pasiūlyti daugybę valgomojo baldų stilių: nuo tradicinių ir klasikinių iki šiuolaikinių ir retro. Geriausia rinktis tą, kuris atitinka jūsų asmeninį stilių. Jeigu nesate tikri, kas artimiausia jūsų širdžiai, valgomojo baldų komplektą derinkite prie viso namų interjero. Taip jūsų valgomasis sudarys vientisumą su likusia namų aplinka.

Prieš perkant valgomojo baldus svarbu išmatuoti valgomojo erdvę
Jeigu norite, kad jūsų valgomasis kambarys būtų patogus bei neperkrautas, prieš pirkdami išmatuokite valgomojo erdvę. Pasvarstykite, kiek jūs turite vietos ne tik valgomojo baldų komplektui, bet ir kitoms detalėms. Atkreipkite dėmesį į tai, ar galėsite laisvai praeiti pro valgomąjį, ar nemaišys kėdės ir kitos komplekto dalys. Atstumas tarp kėdžių ir sienų ar kitų baldų turėtų būti ne mažesnis kaip 120 cm. Bet nepamirškite ir to, kad valgomasis  atrodys nejaukiai, jeigu jame bus palikta per daug  erdvės.

Daugiausia dėmesio skirkite valgomajam stalui
Valgomasis stalas – tai tarsi viso valgomojo baldų komplekto širdis. Visos kitos virtuvės ir valgomojo baldų komplekto dalys turi išsidėlioti aplink jį. Didesniam valgomajam kambariui labiau tiks didesnis, pailgintas valgomasis stalas, o mažesniam geriausia rinktis mažą ar vidutinį. Pavyzdžiui, 4 asmenims tiks 90 - 120 cm, 4-6 asmenims 90 - 150 cm, o 6-8 asmenims 90 - 200 cm standartinis stačiakampio formos valgomasis stalas. Be to, kad kambarys atrodytų ne per tuščias, valgomajame taip pat galite pastatyti pagalbinių staliukų, indaują ar tiesiog dekoracijų.

Rinkitės jūsų poreikius atitinkančius valgomojo baldus
Jeigu jūsų valgomasis kambarys yra daugiafunkcinė erdvė, kurioje vaikai ruošia namų darbus, jūs naudojatės valgomuoju rengti savuosius projektus arba su giminaičiais žaidžiate įvairius stalo žaidimus, tuomet rinkitės labiau įprastą, standartinį valgomojo baldų komplektą. Jeigu jūsų valgomasis tarnauja neformaliems šeimos susirinkimams, jūs norėsite didesnio valgomojo stalo, kad visi dalyvaujantys patogiai galėtų susėsti. Jeigu valgomojo baldai bus naudojami tik pavalgyti, tuomet jums derėtų rinktis labiau praktišką, bet malonų akiai komplektą.

Rinkdamiesi valgomojo baldus laikykitės paprastų taisyklių
Pasirinkti, kokius valgomojo baldus pirkti, gali būti labai paprasta, jeigu laikysitės tam tikrų taisyklių: žinosite ką dažniausiai veikiate valgomajame kambaryje, turėsite nusimatę mėgstamą stilių bei išsimatuosite erdvę. Atkreipkite dėmesį į valgomojo baldų patogumą ir patvarumą. Svarbiausia renkantis neskubėti, apžiūrėti kelis variantus ir įsitikinti, kad pasirinktas valgomojo baldų komplektas tikrai jums patinka.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt