Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip išplanuoti nedidelį vonios kambarį?
2015-11-25 Šaltinis: Pasidarykpats.lt

Projektuojant mažą erdvę svarbiausia yra maksimaliai išnaudoti kiekvieną kvandratinį metrą, tiek horizontalia kryptimi tiek vertikalia. Vonios kambarys turėtų būti tiek gražus tiek funkcionalus, su nedidelėmis lentynėlėmis ar spintelėmis daiktams susidėti.


Kaip išplanuoti nedidelį vonios kambarį? title=
Nuotr. decorati0ns.net

1. Pirmiausia nuspręskite, kur statysite didžiausios apimties įrangą. Daugumoje vonios kambarių tai yra dušas arba vonia. Stiklinė dušo aptvara vizualiai užims mažiau vietos ir sudarys erdvumo įspūdį.

2. Rinkitės smulkesnio profilio unitazą. Statykite jį taip, kad jo kryptimi būtų darinėjamos durys, taip pat, kad jos nebūtų blokuojamos ar atsitrenktų į unitazą.

3. Išsirinkite kriauklę. Pjedestalo kriauklė puikiai tinka mažoje erdvėje, bet nepalieka vietos daiktams sudėti. Rinkitės kriauklę su nedidele spintele įvairiems daiktams, taip pat su stalčiumi ar lentynėle.

4. Rinkitės šviesių spalvų dažus ir plyteles.
Tamsesnės spalvos yra linkę mažinti erdvę ir sukurti jaukumą kambaryje, tačiau jums to visiškai nereikia mažame vonios kambaryje.

5. Tuščią erdvę virš unitazo išnaudokite pakabindami nedidelę spintelę ar lentynas
, arba pastatydami specialią sekciją, pritaikytą išnaudoti erdvę aplink unitazą.

6. Sienoje priešais kriauklę įrenkite nišą su lentynomis, kur galėsite sudėti įvairius daiktus.
Atviros lentynos vizualiai padidina erdvę.

7. Spintelė vaistams laikyti, gali atlikti ir veidrodžio funkciją, taip sutaupant daug vietos. Šiuolaikinės spintelės gerokai skiriasi nuo senųjų metalinių, ir pasižymi patraukliu dizainu bei dideliais veidrodžiais.

8. Jei turite galimybę, įrenkite langą ar stoglangį, kad patalpa būtų šviesesnė ir erdvesnė. Rinkitės funkcionalius šviestuvus, ir naudokite kuo šviesesnes lemputes.

9. Neapkraukite vonios kambario nereikalingais daiktais. Tai tik sumažins erdvę.

 

 

 

 

 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt