Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Kaip įsirengti biurą namuose?
2011-04-06 Šaltinis: pinigukarta.lt

Darbas namuose vilioja ne vieną, tačiau tuo pat metu ir gąsdina. Kaip susikaupti namų aplinkoje? Kaip neišprotėti visą dieną dirbant vienam? Su kuo pasikalbėti, kai susiduri su sunkumais? Daug problemų išsprendžia šiuolaikinės technologijos, kurios palengvina bendravimą ir verčia jus nuolat atlikti pavestas užduotis.


Kaip įsirengti biurą namuose?
Nuotr. home.howstuffworks.com

Tie, kas dirba sau, žioplinėti neturi kada – jeigu kažko nepadarysi, vadinasi, nieko ir neuždirbsi. Savarankiškai dirbantys žmonės turi dar vieną išeitį – vadinamuosius hub’us. Juose dirbti renkasi įvairiausių profesijų atstovai, kurie neturi sąlygų dirbti namuose arba nesugeba to daryti. Lietuvoje už darbo vietą hub’e reikia mokėti maždaug nuo 200 litų per mėnesį.

Viena iš darbo namuose priežasčių – noras sutaupyti pinigų. Dirbti namuose gali skatinti ir darbdaviai, jeigu jiems nebūtina matyti savo darbuotojų kiekvieną dieną. Tokiu atveju jie pasirūpina darbo vietos įrengimu darbuotojo teritorijoje ir taip taupo savo pinigus. Dirbantiems sau vertėtų paskaičiuoti, ar verta investuoti į įrangą, kurios reikia efektyviam darbui. Kita vertus, jeigu turite stalą, kompiuterį ir mobilų telefoną, tai jums ne tiek daug ir trūksta!

Pirmas žingsnis, ką turite padaryti, tai atskirti darbo erdvę nuo namų erdvės. Idealiausiai tam tiktų atskiras kambarys, bet ne kiekvienas gali sau leisti tokią prabangą.

Tada nuspręskite, kaip išdėliosite baldus. Idealiausias variantas yra U forma, tačiau tam reikia nemažai vietos. Sėdinti prie darbinio stalo iš dešinės ir kairės galėtų būti panašaus dydžio spintelės ar lentynos, kuriose tilptų visa jums reikalinga įranga ir dokumentai. Taip nereiks blaškytis po namus ir visada liksite „darbo erdvėje“.

Jeigu dėl vietos stokos taip negalite išdėlioti baldų, tada patariama rinktis L formos apstatymą. Kitas variantas – V forma. Pasistatykite nedidelį stalą, ant kurio tilptų tik jūsų kompiuteris ir užrašai, o iš kairės ir dešinės pastatykite nedideles lentynas arba spinteles. Šių išdėstymo esmė – atskirti erdves. Tai jums turėtų padėti susikaupti darbui namuose. Pirmiausia nuspręskite, kaip išdėstysite baldus, o tik tada juos pirkite.

Dirbantiems namuose patariama būtinai turėti telefoną, skirtą tik darbo reikalams. Kitas būtinas dalykas – internetas. Nepamirškite apsirūpinti ir smulkiais dalykais: tušinukais, lapeliais, užrašams skirtais bloknotais ir t.t. Galbūt jūs namuose turite popieriaus ar atliekamą tušinuką, tačiau būtų geriau nemaišyti nenaudoti daiktų, kurie skirti jūsų laisvalaikiui. Pradėję nuo mažų dalykų rizikuojate vėliau viską suplakti į vieną krūvą, o dirbant namuose to reikėtų vengti labiausiai.

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt