Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip iš paveikslėlio: namas Valakampiuose, „Laurų“ gyvenvietėje
2017-12-18 Šaltinis: Aruodas.lt

Jeigu svajojate apie nuosavą namą, tikriausiai įsivaizduojate, koks jis turėtų būti. Kokios gėlės augs aplinkui ir kokių medžių pavėsyje kabos jūsų hamakas, kuriame gulėdamas jūs mėgausitės savo ramybės oaze. Kaip atrodys židinys, šalia kurio, jaukiai įsitaisę minkštame krėsle, stebėsite besikūrenančią ugnelę. Sustabdykite fantaziją ir pažvelkite.


Kaip iš paveikslėlio: namas Valakampiuose, „Laurų“ gyvenvietėje title=
Nuotr. Aruodas.lt

Tai namas, vertas milijono. Jame ir aplink jį yra viskas, ko reikia tobulam žmogaus gyvenimui, nesijaudinant dėl tokių paprastų buitinių dalykų, kaip savaitgaliais ir vakarais burzgiančios žoliapjovės, bešūkalojantys kaimynai, žioplinėjantys ir pro tvorą besižvalgantys smalsuoliai ar pro jūsų namą skriejantys nepraustaburniai kelių ereliai.

 

Tad jeigu seife ar kišenėje turite tą milijoną arba bent jau žinote, kaip jį gauti, paganykite akis, nes pilnai įrengtas 332 kv. m namas Valakampiuose esančioje prabangioje „Laurų“ gyvenvietėje laukia naujų šeimininkų. Skelbimą rasite lankomiausiame NT portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą.

 Brokerės Agnės Navickienės teigimu, yra labai dideli skirtumai tarp šios gyvenvietės ir tiesiog atskiro namo gražioje pušyno apsuptyje. „Tai yra visai kitokia koncepcija. Sakykime, Valakampiuose dažniausiai tai yra tiesiog atskiras individualus namas, kuris turi savo aiškią teritoriją ir ten vyksta atskiras ūkis. Tačiau šalia esantis kaimynas gali turėti kitokį nei jūsų tvarkos ir estetikos suvokimą.

 

O jeigu šalia yra laisvas sklypas, gali būti dar neatsakyti klausimai apie tai, kas ten bus pastatyta. Kamynystė labai svarbi, nes ne tik tavo namas turi vertę, bet ir visa aplinka, kurioje tu esi“,- sakė brokerė, pabrėždama, kad tie klausimai „Lauruose“ yra absoliučiai išspręsti. Tai yra baigtinis projektas, uždara gyvenvietė, o tai reiškia, kad namų yra tiek, kiek yra, ir daugiau nebus.

 Anot pašnekovės, ši gyvenvietė primena Šveicariją, kur yra nusistovėjusios gilios tradicijos ir yra susitarimai dėl pagrindinių dalykų – kaip aš gerbiu savo kaimynus ir savo privatumą. Yra bendrijos taisyklės, kurios aptaria paprastus buitinius dalykus, nes norisi ne tik gražios savo namo aplinkos, bet ir tos, kurią matai grįždamas namo ar kaskart išėjęs pasivaikščioti.

 

Aptarti ir nustatyti standartai supaprastina bet kokių klausimų sprendimą. „Yra tvarkymosi dienos, atskiras laikas, pora dienų per savaitę, kada vyksta lauko darbai. Ir jeigu aš grįšiu vakare ar savaitgalį pas mane atvyks svečiai, tai iš trijų pusių man nebirgs žoliapjovės, nes yra susitarta, kad mes to nedarome vakarais ir savaitgalį. Dėl to ir turime namą, kad galėtume mėgautis gyvenimu jame. Rodos, toks labai paprastas dalykas, bet jis arba yra, arba jo nėra.

 

 

Gyvenant atskiruose namuose kitoje vietoje vienas su tokiomis taisyklėmis gali sutikti, o kitas gali ir nesutikti. Ir nėra jokių priemonių tam sudėlioti. O čia yra viskas aišku“,- privalumus vardijo A.Navickienė, akcentuodama čia gyvenančių žmonių bendrystės bei atsakomybės svarbą, mat gyvenvietę supančią aplinką jie ne gavo dovanų, o sukūrė jie patys.

 Informacija mėgstantiems skaičius ir detales: 2006 m. statytas namas turi 2 aukštus ir 6 kambarius, iš kurių 4 yra miegamieji. Jame yra centralizuotas dulkių siurblys ir rekuperacinė vėdinimo sistema. Įrengtos 2 terasos: lauko ir įstiklinta, uždara terasa šaltajam metų laikui, kuriame galite įkurti žiemos sodą. Yra garažas bei stoginė automobiliams.

 

Ypač svarbu romantikams: yra židinys! Trumpai šį namą galima apibūdinti iškalbingais brokerės A.Navickienės žodžiais: „Prizas, dėl kurio tu vakare važiuoji namo, yra akivaizdus. Labai daug privatumo tikrame gamtos prieglobstyje, galimybė pro langą stebėti besikeičiančius metų laikus ir besiganančias stirnas beveik tavo kieme.

 

 

Tai yra neįkainojama žmogui, ieškančiam ramybės ir atsipalaidavimo namų aplinkoje. Nes gyvenimas „Lauruose“ yra kitoks. Namai yra miško apsuptyje, tad oras išskirtinai grynas, o pora kilometrų nuo plento mišku sukuria ištisą ramybės sieną. Tu girdi tik tylą - tai labai išskirtinis jausmas“.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt