Temos:


Naujos įmonės:

Ar turi šildymui būti taikomas 0 PVM tarifas?
Ne
Taip, bet tik tada kai kainos kyla keliais kartais
Taip, visada
Neaktualu


art

Straipsniai

 

Kaip ir kodėl naudojamos krosnelės
2016-01-09 Šaltinis: StraipsniuDirektorija.lt

Kai už lango paspaudžia šaltukas ir temperatūra nukrenta žemiau nulio ribos, dažnas susimąsto apie šiltesnius namus. Vis dažniau tam įgyvendinti pasirenkamos krosnelės, kurios ilgus žiemos vakarus praturtina natūralia šiluma bei jaukumu. Žmonės norėdami namuose susimontuoti krosnelę, tam, kad įsigytų tinkamiausią ir efektyviausią pirkinį, privalo apsvarstyti visus variantus bei žinoti pagrindinius krosnelių veikimo principus. 


Kaip ir kodėl naudojamos krosnelės title=

Sėkmingas montavimas užtikrina gerą veikimą

Daugelis ekspertų teigia, jog norint, kad krosnelė veiktų taip kaip jai priklauso, labai svarbus žingsnis – jos montavimas. Tai geriausiai gali atlikti profesionalai, tačiau jei tai užsimojote padaryti patys, privalote laikytis saugumo reikalavimų. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į tai, kad krosnelė būtų montuojama laikantis saugių atstumų nuo sienos ar kitų baldų. Taip išvengsite netikėto nelaimingo atsitikimo.

 

Geriausias krosnelės pagrindas – granito ar natūralaus akmens plokštė. Tai ne tik dailus namų akcentas, bet ir funkcionali smulkmena suteikianti saugumo jei degančios malkos iškristų iš krosnelės. Montuojant krosnelę labai svarbus yra dūmų išėjimo klausimas.

 Bet kokio tipo krosnelės dūmtraukis turi būti sumontuotas be priekaištų, kitaip vos pradėjus naudoti naują namų prietaisą, visa patalpa prisipildys dūmais. Labai svarbus dūmų vamzdžio akcentas – izoliacija. Kadangi laukan išmetami karšti dūmai, norint apsisaugoti nuo netyčinio gaisro, krosnelės dūmtraukis turi būti izoliuotas nuo sienų, stogo ar kitų objektų.

Ekologiškas šildymosi būdas

Daugelis teigia, jog šildyti namus krosnele yra gerokai pigiau nei karštu vandeniu ar elektra. Mat naujausios krosnelės, kūrenamos sausomis malkomis, išskiria itin daug šilumos ir sugeba sušildyti net itin erdvias namų patalpas. Be to, skirtingų tipų krosnelės gali būti kūrenamos skirtingu kuru. Štai medienos pjūvenų briketai yra ne tik ekologiška, bet ir itin patogi kūrenimo priemonė, man po briketų kūrenimo lieka mažai nešvarumų ir pelenų.

 Svarbiausia – saugumas

Kaip ir montuojant krosneles, taip ir jas naudojant, labai svarbu žinoti, jog tai pavojingas namų baldas. Dėl šios priežasties, norint legaliai įsirengti namų krosnelę, reikalinga atsižvelgti į priešgaisrinės saugos reikalavimus. Daugiabučių namų gyventojai teigia, jog kartais tokiam pirkiniui prireikia ir kaimynų leidimo. Geriausias būdas apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų – būsto draudimas. Tiek plieninės, tiek ketaus krosnelės yra kūrenamos natūraliu kuru, todėl verta pagalvoti apie viską. 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
iris.lt
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt