Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip greitai susitvarkyti namus?
2012-01-11 Šaltinis: Dormeo.lt

Tvarkytis mėgsta retas. Mintis, jog visą dieną teks valyti, siurbti bei plauti, nedžiugina, o dažnai kelia susierzinimą. Šito išvengti galite nebent į namus įsileidę namų tvarkytoją arba tvarkykitės pagal taisykles!


Kaip greitai susitvarkyti namus? title=
Nuotr. life123.com

1. Skaičiuokite kiekvieną judesį.

Tai reiškia, kad kambarį reikia sutvarkyti iš karto ir negrįžti. Ypač svarbu valymo priemones nešiotis su savimi tam, kad nereiktų tuziną kartų bėgioti ko nors pasiimti.

2. Naudokite tinkamus įrankius ir priemones.

Tai sutaupys Jums daugiausia laiko. Atiduokite savo niekam tikusias švaros priemones priešams. Jums reikia laiką taupančių įrankių. Labiausiai Jums pravers prijuostė su skyreliais, į kuriuos galėtumėte susidėti valymo įrankius ir priemones.

3. Pradėkite viršuje, o baikite apačioje.


Kaip viskas šioje žemėje, taip ir dulkės paklūsta žemės traukos jėgai. Jei valysite nuo viršaus į apačią, Jums nereiks nuolat iš naujo valyti dulkių nuo viršutinių paviršių.

4. Jei švaru – nevalykite.


Vertikalūs paviršiai visada yra švaresni už horizontalius. Paprastai ant viršutinių lentynų yra mažiau dulkių nei ant apatinių. Jei ant daikto yra tik keletas pirštų antspaudų, nereikia valyti viso daikto.

5. Gerai nuvalykite paviršių.

Nes jei nuvalysite blogai, Jums reikės tai daryti iš naujo. Kitaip tariant, kai valote paviršių, valykite jį tol, kol nuvalysite. Svarbu yra išmokti atpažinti dėmes ir joms pritaikyti tinkamą priemonę. Tada paviršių reikės valyti tik kartą.

6. Nebegremžkite, jei daiktas švarus.

Jei jau nuvalėte daiktą – stop! Jūs trumpinate VLL – vertingą laisvalaikio laiką. Nuvalykite daiktą ir judėkite toliau.

7. Jei nešvarumų nepavyksta įveikti, naudokite stipresnio poveikio priemonę ar įrankį.

Tokiu būdu Jūs greitai sukaupsite daug naudingų žinių, kokiems nešvarumams kokios priemonės ar įrankiai geriausiai tinka. Šios žinios padės greičiau ir efektyviau valyti namus.

8. Jūsų įrankiai turi būti nepriekaištingi.

Buki skustuvai nevalo – jie braižo. Užsikimšę aerozoliniai valikliai šnypščia, bet nepurškia.

9. Laikykitės elementarios tvarkos.

Panaudoję įrankį visada padėkite jį į tą patį prijuostės skyrelį. Švaistyti laiką įrankių paieškai – didžiulė prabanga. Jūs sau taip pat negalite leisti palikti įrankių tokiose vietose, iš kur juos gali nudžiauti šuo ar kiti naminiai gyvūnai. Jūs greitai pastebėsite, kad darbas einasi sparčiau, kai visi įrankiai yra savo vietose. Progresas ir tik progresas.

10. Susikaupkite.

Kai imatės darbo, būtinai atsiras kas Jums trukdo. Negalvokite apie mokesčius ir kitus rūpesčius. Kaip sakydavo senovės romėnai – age quod agis. Darykite tik tai, ką darote.

11. Tobulėkite.

Kiekvieną kartą stenkitės užduotį atlikti greičiau.

12. Naudokitės abiem rankomis.

Darbo našumas yra dvigubai mažesnis, jei dirbate tik viena ranka. Vieną darbo etapą užbaikite viena ranka, o pradėkite kita. Arba viena ranka valykite, o kita prilaikykite.

13. Jei dirbate ne vieni, dirbkite kaip komanda.

Jei Jūsų komandos draugas baigs dešimčia minučių greičiau, tai ir komanda baigs dešimčia minučių greičiau. Tačiau šauniausia yra tai, kad Jūs negalite prarasti budrumo, nes nuo to priklauso Jūsų komandos draugo rezultatai.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt