Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kaip dekoruoti miegamąjį su violetinėmis spalvomis?
2014-07-05 Šaltinis: Darykpats.lt

Violetinės spalvos paskirtis yra sukurti komfortą, prabangą ir atpalaiduojančią aplinką, kadangi ši spalva sužadina miegą. Ji taip pat skatina kūrybiškumą. Jei savo miegamajame norite skaityti ar rašyti, purpurinės spalvos sienos gali veikti netgi tarsi stimulas tai daryti.


Kaip dekoruoti miegamąjį su violetinėmis spalvomis? title=
Nuotr. picsdecor.com

Violetinė spalva miegamajame yra populiari nuo senų laikų. Be to ji yra pripažinta, kaip viena iš karališkųjų spalvų. Pateiksime keletą naudingų patarimų, jei galvojate apie purpurinės spalvos miegamąjį.

 

Atspalviai:

 

Purpurinė spalva turi ir švelnesnių atspalvių, tokių, kaip alyvinė, iriso, rausvai violetinės, violetinės, levandų ir šilinių viržių spalvos. Tame pačiame kambaryje galima panaudoti net keletą tos pačios spalvos atspalvių, kad kambarys atrodytų žaismingesnis.

 

 

Populiarumas:

 

Iš istorijos žinome, kad Kleopatros mėgstamiausia spalva buvo violetinė. Taigi ji buvo siejama su moteriškąja puse.
Dabar, kaip taisyklė, ši spalva itin populiari paauglių mergaičių kambariuose. Ši spalva jaunuolius skatina save išskirti iš kitų.

 

 

Baldai:

 

Violetinė spalva sugeria šviesą. Todėl, baldai su veidrodžiais ne tik pabrėžia spalvą, bet ir atskleidžia jos didingą reikšmę. Taip pat, veidrodžių atspindžiai padeda paskirstyti šviesą ir kambarys atitinkamai atrodo šviesesnis.

 

 

Spalvų derinimas:

 

Nors sienos violetinės, aksesuarams galite paieškoti švelnesnių atspalvių. Našlaitės ir levandos yra geriausias pasirinkimas. Taip pat galite naudoti ir neutralių spalvų detales, tokias, kaip šviestuvų gaubtai, vazos, kėdės ar staleliai, kurie kiek paįvairintų kambarį.

 

 

Violetinis atspalvis:

 

Išskyrus violetines sienas, visi kiti aksesuarai turėtų būti švelnesnių tonų. Violetinė ir levandų turėtų būti labiausiai pastebimos spalvos. Taip pat kambaryje galite įterpti keletą neutralių spalvų akcentų kaip, šviestuvai, vazos, kėdės, stalas kad sušvelnintų purpurinės spalvos intensyvumą.

 

Kitų akimis:

 

Manoma, kad Leonardas da Vinčis mėgo medituoti levandų ar purpurinės spalvos šviesoje. Jis giliai tikėjo spalvų galia. Pagal Feng šui violetinė spalva rekomenduojama kaip naudinga ir puikiai tinkanti miegamuosiuose kambariuose spalva.
Violetinės sienos miegamajame žymi jūsų asmenybę.

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt