Temos:


Naujos įmonės:

Kiek mokate už šildymą per mėnesį?
iki 100 EUR
iki 50 EUR
iki 30 EUR
iki 10 EUR
Daugiau nei 100 EURart

Straipsniai

 

Kaimiškas stilius - praeitis dabartyje
2019-06-11 Šaltinis: E-durys.com

Mieli E-durys draugai,
Iš miesto modernaus, persikelkime į kaimą, kur interjeras buvo kuriamas ištisus šimtmečius, nes vis dėlto kaimiškas stilius - ne naujiena. Iš karto į kartą jo nenustelbė kitos mados ir jis visuomet turėjo gerbėjų ir sekėjų, gyvenančių ne kaimo vietovėse.Kaimiškas stilius - praeitis dabartyje title=

Akivaizdu, kad karštligiškas mūsų gyvenimo tempas ir rūpesčiai skatina vis daugiau žmonių ieškoti saugumo, pastovumo, ramybės ir atsipalaidavimo tarp nuosavų keturių sienų. O kaimiškas stilius tam idealiai tinka.

 

Kaimiškas stilius yra toks pat įvairus, kaip ir įvairios kaimo sodybos - angliškas vasarnamis, Provanso regiono namas, vila Toskanoje ar sodyba Vermonte. Atsiradęs skurde, kai kaimo samdiniai iš menkų išteklių bandė sukurti jaukius namus, šiandien kaimiškas stilius gali pasigirti daugybe elegantiškų variantų, Nesvarbu, ar bus pasirinktas paprastas, ar elegantiškas variantas, kai kurie elementai būdingi visoms kaimiško stiliaus atmainoms.

 

Mėgstamos natūralios medžiagos ir rankų darbas, dažnai linkstama prie drąsių (dažnai sodrių) spalvų ar jų derinių ir laisvo interjero, kur galima maloniai jaustis ir kur kiekvienas baldas turi savo istoriją.

● Spalvingas kaimiškas stilius: nuo gėlių rašto iki šaltos baltos spalvos.

Kaimiškam stiliui būdinga ne tik angliška rožėmis išmarginta medžiaga, bet ir natūralios šaltos baltos spalvos pagalvės ant pintų krėslų, stovinčių pietų saulės nutviekstoje viloje, arba įvairiaspaviai medvilniniai Provanso audiniai. Ir čia galioja taisyklė: leidžiama viskas, kas patinka. Kas teikia pirmenybę dalykiškumui, gali rinktis dryžuotą arba languotą medžiagą, ieškantys šilumos - tamsias žemės spalvas, gyvenantys pietuose - šaltas jūros ir daug baltos spalvos, teikiančias butui šviežumo ir vėsumos. Svarbu, kad medžiagos būtų natūralios - medvilnė, linas ir t.t. Sintetinis pluoštas nedera prie kaimiško stiliaus.

● Daugelyje kaimo sodybų vietoj apmušalų rasime dažytas sienas.

Taip yra dėl to, kad tik XIX amžiuje apmušalai tapo įperkami kiekvienam. Kaimo sodybų šeimininkai rado kitokį sprendimą: jie apkaldavo sienas iki pusės medinėmis lentelėmis ir nudažydavo jas įvairiomis spalvomis, virš lentelių sienas nubalindavo. Arba sienos buvo iki pusės nudažomos kokia nors spalva, o nudažytos dalies kraštas užbaigiamas ornamentu. Šis ornamentas taip pat galėjo pasikartoti ant baldų ar kokių nors medžiagų.

 ● Kaimo sodybos virtuvė - pagrindinė namo patalpa.

“Ar virtuvė įrengta tinkamai, parodo ne jos švara, šiuolaikiškumas ir visa techninė įranga, o tai, ar joje malonu būti, - sako žinoma anglų interjero dizainerė. - Jaukioje virtuvėje virėjas dažnai sulaukia draugijos”. Virtuvė, daug metų buvusi nemyli “podukra”, pamažu tampa svarbiausia būsto vieta. O kadangi kaimo sodybos virtuvė visuomet buvo labai svarbi, todėl naujos tendencijos dar labiau prisideda prie jos populiarumo.

 ● Taurūs mediniai baldai suburia šeimą.

Stalas, prie kurio susirenka visi šeimos nariai, - neatskiriama šeimyninio gyvenimo virtuvėje dalis. Kaimiškas stilius sukuria puikias sąlygas betarpiškam buvimui drauge, ir tai yra viena iš esminių priežasčių, kodėl šis stilius šimtmečius vis dar populiarus.

 

 

Apibendrinant, gyvenimas kaime - tai ir žemėti batai, ir nuo lietaus permirkę drabužiai, todėl kaimo gyventojai rinkosi tokias medžiagas, kurios lengvai maskuoja kaimiška gyvenimo pėdsakus ir kartu nesunkiai prižiūrimos. O mes, keliaudami po Lietuvą, taip pat supratome, jog durys į bet kuriuos namus, jos skandinaviškos būtų ar nematomos, buvo naudojamos labai senai bei pritaikomos bet kuriems namams.


Visuomet pasiruošę padėti,
E-DURYS

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt