Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis


news
Naujienos

 

Kai susijungia du – apšvietimo ir meno - pasauliai
2016-11-15 Šaltinis: UAB ARDENA

Šio sezono apšvietimo naujienos tiesiog pribloškia – jose tiek daug preciziškų detalių, juvelyrikos, žymiausių tapytojų įkvėptos estetikos, rankų darbo, aukščiausios medžiagų kokybės bei pamažu namus užpildančios Kalėdų dvasios...


Kai susijungia du – apšvietimo ir meno -  pasauliai

Jau nuo seno šviestuvų funkcija interjere buvo kur kas platesnė nei skleisti šviesą, o laikui bėgant tendencija, jog vis didesnis dėmesys skiriamas dekoratyviąjam apšvietimui, tik stiprėjo.

 

Tačiau 2016 metų rudens kolekcijos šią evoliuciją nubloškia į visai kitą lygį ir nuo šiol šviestuvas – tai daugiau nei ypatingas šviesos šaltinis, tai tikrų tikriausias meno kūrinys.

 Gustav Klimt įkvėpti šviestuvai


Ikoniškasis Gustavo Klimto „Bučinys“ – vienas populiariausių paveikslų pasaulyje, kurio reprodukcijos puošia daugelį namų, grožio salonų ir kitų visuomenines erdves. „Paveikslas be menininko prisilietimo – tai daiktas be dvasios ir vertės.“ - taip apie spausdintas garsiausių tapytojų darbų kopijas kalba ekspertai. „Kolarz“ gamintojo šviestuvų kolekcija „Kiss“ su subtiliai ištapytais šio austrų simbolisto darbų motyvais – lyg tikras šedevras ir menininko idėjų atgimimas dabartyje.

 Tai aistra menui ir šviesai, pribloškiančioms spalvoms, švytėjimui. Vienos tradicijos ir meistriškumas – rankomis tapyti ornamentai, 24 karatų auksas ir aukščiausios kokybės sidabras. Tai ateities duoklė praeičiai ir meilės galia apšvietimo sprendimuose.

 

 

 Murano stiklas ir Toskanos saulė

Itališkos gamtos, spalvų ir grožio įkvėpti šviestuvai – tai malonus atostogų prisiminimas namų erdvėje. Rankomis piešti judančio vandens motyvai, bangos, akmenys, smėlį primenantys aukso intarpai – tai liūliuojanti simfonija, kuri nuteikia ramybei, šilumai ir susikaupimui.

 

 

 Žvelgiant toliau – įspūdis tik stiprėja: priartėjama prie renesanso, duoklė praeities lobiams ir tradicijoms. Tai vertybės atkeliavusios iš itališkosios manufaktūros.

 

 Toskana – tai nesibaigianti “dolce vita” arba gyvenimo grožis. Keletas “Kolarz” kolekcijų atrodo aprėpia visas itališkąsias tradicijas, džiaugsmo ir pasitenkinimo pojūtį. Šie šviestuvai lyg niekada nepasislepiančios saulės šviesa namams, pripildyta istorijos, pietietiško gyvybingumo ir meno supratimo. Murano stiklas, auksas, sidabras ir niekada nenuvertėjantis rankų darbas ir šviestuvas tampa meno kūriniu, kuris gali papuošti namus bei tapti tradicija perduodama iš kartos į kartą.

Nauja užglaistomų šviestuvų era

 

 Iš lubų ir sienų besiliejantys krištolo fontanai – tokį įspūdį sukelia naujoji užglaistomų šviestuvų kolekcija „Fonte di Luce“. Užglaistomi šviestuvai visada būdavo teisingas pasirinkimas, ieškantiems lubose paslėpto nuosaikaus apšvietimo sprendimo. Tradicinės formos, šiltas ir šaltas šviesos atspalviai ir atrodytų, ko daugiau galima norėti iš daikto, kuris paslepiamas po glaistu. Bet tik ne „Kolarz“ - atrodytų, jog šį sezoną jų kūrybos namuose sprogo estetikos ir idėjų bomba, kuri tiesiog nubloškia tokias mintis į gilią praeitį.

Žėrintys kristalai, švytėjimas, jausmas, jog maži ir subtilūs lašeliai tiesiog trykšta iš lubų arba iš prasiveriančių sienų, kurie susilieję su šviesa tiesiog atima žadą.

 Toks sprendimas skirtas namams su pretenzija, kuriuose laužomi stereotipai. Tokios grožybės ir nebuitiškumas tiesiog negali paskęsti kuklume, tad gamintojas siūlo neriboti savęs ir išlaisvinti visą jėgą, priderinant įspūdį sustiprinančius, kabančius šviestuvus.

Kalėdomis kvepiančios naujienos

 

 Įvairiausių Kalėdinių lempučių pramonė užgožė jau vos vos mintyse išlikusį prisiminimą apie mišku kvepiančią žaliaskarę, papuoštą tikromis, skleidžiančiomis šilumą ir sukuriančiomis ypatingą jaukumą žvakėmis. Tradicijos ir tikrumas sugrįžta, subtili žvakių šviesa bei romantika aktuali visais metų laikais, o ypač daug sentimentų sukelia tamsiuoju iš šaltuoju metų laiku. „Kolarz“ ir čia pataiko į dešimtuką – „Crystal Candle“ kolekcija iš minimalistinių žvakučių, apjungtų grakščiomis, klasikos nubučiuotomis linijomis. Švarus ir tiesiognamusužliejantis šilumos pliūpsnis. Dekorui naudojami purslojantys ir žėrintys SWAROVSKI kristalai –šiuos šviestuvus tiesiog reikia pamatyti, nes juos apibūdinti žodžių neužtenka, tai reikia pajausti širdimi.

 

 Lai apšvietimas išlaisvina, lai keičia požiūrį į vertybes ir į grožį. Suraskite meną neįprastuose dalykuose ir leiskite sau eksperimentuoti. Jūsų namai – tai Jūsų jausmų ir emocijų tvirtovė, kupina džiaugsmą keliančių detalių.

„Kolarz“ naujienų katalogas: https://issuu.com/uab_ardena/docs/kolarz_modern_inspiration_no98_a4sc

 

 
Kitos teminės naujienos:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt