Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Kai gyvenimas telpa keliuose kvadratiniuose metruose
2016-11-18 Šaltinis: Balsas.lt

Kai pirmą kartą išvysti šią gražuolę blondinę, net nebūtų galima pagalvoti, kad ji ryžtųsi tokiems išbandymams. Lily Loveheart beveik metus laiko gyveno karavane ant ratų. Tik atėjus žiemai mergina susikrovė lagaminus ir pradėjo ieškoti kitos gyvenamosios vietos.


Kai gyvenimas telpa keliuose kvadratiniuose metruose title=
Nuotr. youtube

Tiesa, Lily gyvenime šiuo metu svarbiausia kelionės ir nuotykiai, todėl namai jai turi būti patogūs ir tam tikra prasme „supakuojami“.

 

Jauna moteris iš Naujosios Zelandijos kartu su savo draugu Ryanu ryžosi keliauti po Europą, todėl nusipirko sunkvežimį ant ratų ir leidosi į kelionę. Žinoma, prieš leidžiantis į kelionę porai prireikė nemažai laiko norint šį namelį ant ratų paversti tikrais, nors galbūt ir laikinais savo namais.

 

Gyvenimo karavane patirtis mergina tikrai pravertė. Ji jau puikiai žinojo apie įvairiausias gudrybes, kurios padeda net gyvenant itin ankštoje vietoje. Galutinis rezultatas labai patiko ne tik Lili, bet ir jos draugui Ryanui.

 Galima sakyti, kad sutvarkytas ir puikiai renovuotas namelis ant ratų, tapo puikia vieta gyventi jaunai ir nuotykių ištroškusiai šeimai. Taigi šis namas – labai mažytis. Jame galime rasti vos kelis žingsnius siekiančią virtuvę su kriaukle, orkaite, šaldytuvu ir kaitlente.

 

 

Taip pat yra ir papildoma kabina sandėliavimui, spinta, tualetas. Vinilo grindis dengia kilimas, virtuvėje – puikiai izoliutos lubos. Taip pat svarbu paminėti, kad šis sunkvežimis kadaise priklausė vienai mokyklai.

 

 

Čia tilpdavo 17 vietų, kurias jaunai porai, žinoma, reikėjo kuo skubiausiai išimti. „Youtube man tapo tikrai geru mokytoju, iš kurio išmokau nemažai triukų, kaip įrengti net ir mažą erdvę taip, kad būtų patogu“, - sakė mergina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt