Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis

news
Įmonės žinynas

 
„JUNG VILNIUS“, UAB

Jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius“ – dukterinė vokiečių kompanijos JUNG įmonė, Lietuvoje veikianti jau 18-us metus.

 

Pagal sukuriamą apyvartą „JUNG Vilnius“ yra antroje vietoje iš 18-os dukterinių JUNG kompanijų visame pasaulyje. „JUNG Vilnius“ savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Moldovoje, taip pat Centrinės Azijos valstybėse – Kazachstane, Armėnijoje, Gruzijoje, Azerbaidžane, Uzbekijoje, Tadžikijoje, Kirgizijoje, Turkmėnijoje.

Įkūrėjo pavarde pavadinta įmonė JUNG, veikianti per šimtą metų ir vis dar valdoma tos pačios šeimos, gamina elektros prietaisus: jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus įrenginius, kurie išsiskiria itin aukšta kokybe ir ypatingu dėmesiu estetikai. Kita svarbi JUNG veikla – pastatų automatika.

Interjero dizaineriai bei architektai, elektrikai JUNG prekės ženklą žino dėl itin gausaus jungiklių pasirinkimo – galimi tūkstančiai dizaino variantų iš plastiko, įvairių metalų, stiklo. Spalvinę įvairovę iliustruoja bendradarbiavimas su žymiojo prancūzų-šveicarų architekto Le Corbusier veiklą tęsiančia įmone „Les Couleurs Suisse“ – JUNGiklių linija LS 990 yra dažoma 63-imis spalvomis, kurias architektas sudėjo į savo garsiąją spalvų paletę „Les Couleurs® Le Corbusier“.


 

JUNGiklius galima pamatyti tokiuose išskirtiniuose objektuose kaip Lietuvos prezidentūra, MO muziejus, galerija „Tartle“, Pirklių rūmai ir kiti. Ypač platus gaminių asortimentas (nuo jungiklių, valdiklių iki pastatų automatikos) siūlomas viešbučiams, o KNX standartus atitinkantys JUNG pastatų automatikos sprendimai diegiami ne tik juose, bet ir moderniuose biurų pastatuose, privačiame individualių namų sektoriuje.

Visa JUNG produkcija yra gaminama Vokietijoje ir turi kilmės vietą pažymintį sertifikatą „Made in Germany“. Taip pat „JUNG Vilnius“ yra ir vieno garsiausių vokiškų telefonspynių gamintojo „Siedle“ atstovas. „JUNG Vilnius“ veikia kaip KNX specialistų mokymo centras – grupės atvyksta į Lietuvą arba kilnojamoji JUNG KNX laboratorija keliauja į 16 įmonės kuruojamų šalių. 

Jau šiemet kompanija pakvies į savo naująjį biurą Vilniuje, kuriame ir specialistai, ir namus savarankiškai įsirengiantys gyventojai galės apžiūrėti didžiausią JUNGiklių ekspoziciją ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse valstybėse. Taip pat biuro erdvėse įrengtuose demonstraciniame bute ir viešbučio kambaryje kiekvienas galės gyvai išbandyti protingo namo sistemas ir jų kuriamą komfortą.

UAB „JUNG Vilnius“ tiesioginės prekybos nevykdo, dėl produktų įsigijimo kviečiame kreiptis į partnerius Lietuvoje, kuriuos rasite čia.

 

 adress Senasis Ukmergės kel. 12, Užubalių k, Avižienių sen., Vilniaus r.
tel +370 5 236 19 19
tel
fax
email jung@jung.lt
www www.jung.lt
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
Į Belgiją su siuskpigiau.lt ->
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt