Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Įspūdingas namas ant Austino ežero kranto, Teksase
2014-04-03 Šaltinis: NamuDizainas.lt

Namo interjeras apdailos ir dekoro medžiagų panaudojimo sprendimais pirmame ir antrame namo aukštuose yra kiek skirtingas. Pirmame namo aukšte vyrauja gana santūrios spalvos ir žemiški medžiagų paviršiai. Ryškiai raudona dekoro detalių ugnis antrame aukšte tampa atsvara kitai gamtos stichijai – vandeniui, skalaujančiam namo sienas. Namas tampa lyg modernia betono, metalo ir stiklo tvirtove.


Įspūdingas namas ant Austino ežero kranto, Teksase  title=
Nuotr. freshome.com

Namo interjere ir eksterjere galima išgirsti feng shui garsus ar garsų sąskambius. Rekonstruotas namas savo formomis artimai ir gyvai bendrauja su gamta. Lauko baseinas, lyg mažasis ežero broliukas, aktyviai dalyvauja bendrame formų ir tūrių žaidime, kurį žaidžia nuostabus pastatas.

Gyvenamąjį namą puikioje vietoje šalia Austino ežero, Teksase projektavo architektūros studija Bercy Chen Studio. Tiksliau, tai yra 1980 metais statyto namo rekonstrukcija. Senasis namas ypatingai nesirūpino gamtos ar eksterjero teikiamais privalumais. Tačiau rekonstruotas namas mielai sutinka su gamtos pasiūlytomis žaidimo sąlygomis ir iš konkurento lengvai ir žaviai tampa pilnateisiu gamtinės aplinkos nariu.

 

Svetainės interjeras su paveikslu

 

Štai ką apie namo projektą sako patys architektai: ” – Iššūkis buvo sukurti jautrų ir išraiškingą pastatą, prisitaikant prie egzistuojančių sąlygų. Panaudojus stiklą, metalą, detales, apšvietimą, namas buvo kaip ir iš naujo atrastas. Atspindžių, skaidrumo, spalvų ir geometrijos sąmokslas įnešė  į namus natūralią šviesą. Naujas soliariumas, baseinas, “augalinis” stogas bendrauja su aplinka. Eksterjero medžiagos, stogo konstrukcijos detalės suteikia namo tūriui švarias linijas ir drąsų buvimą, kaip ir įterpdamos originalius stoglangius ir stogo kraigą į bendrą visumą.”

 

 

namas pusiasalyje

 

 

Veja, esanti priešais pastatą, kaip ir įžingsniuoja pro pirmo aukšto duris ir langus, pakyla nusklembtu stogo šlaitu, prasibrauna pro balkono turėklų stiklą, apsižvalgo po antrą aukštą ir metalo sijomis ir kolonomis tykšta į baseine plūduriuojantį vandens mėlį, įsupdama šį žmogaus kūrinį  į gamtos skraistę.

 

 

Namo interjeras matomas pro langus temstant

 

 

Savo būtimi namas tiesiog dvelkia nesudrumsčiama ramybe.

 

 

Metalo sijų, betoninių sienelių, vandens baseine žaismas

 

 

Metalo sijos, betoninės baseino sienelės, dekoruotos akmens masės plytelėmis, banguojantis baseino vanduo trykšta drąsa, atviraudamas prieš gamtos ramybę.

 

 

meditatyvus interjeras

 

 

Tyras Dzenas. Kas ką kontempliuoja gamta mane, ar aš gamtą..Kur išorė, o kur vidus?

 

 

Medinė namo lauko terasa

 

 

Koridoriaus į svetainę interjeras

 

 

Interjero ir eksterjero kompozicija

 

 

Spalvos neuždarysi kambaryje ir nesulaikysi sienomis, langais ar durimis.

 

 

Salono su vaizdu į valgomąjį interjeras

 

 

Interjero kompozicija antrame namo aukšte

 

 

Antro aukšto interjero detalės tiesiog įsminga savo skaisčiu raudoniu.

 

 

Holas su matinio stiklo pertvaromis

 

 

Raudonos spalvos akcentai holo interjere

 

 

Stikliniai laiptų turėklai į antrą aukštą

 

 

Saulėgrąžų akcentas virtuvės interjere

 

 

Valgomojo interjeras name

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt