Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindis



art

Straipsniai

 

Įsigyti naujos statybos individualų namą už seno buto kainą – realu?
2016-09-26 Šaltinis: UAB „Vilniaus turtas“

Dauguma svajoja iškeisti triukšmingą daugiabučių gyvenimo kasdienybę, ne visuomet mandagius kaimynus bei sausakimšas automobilių aikštelės į individualias namo valdas. Tai ypač aktualu tiems, kurie kasmet permoka už šildymo paslaugas,ir ieško ekonomiško būsto, kuris leistų sumažinti pragyvenimo išlaidas.


Įsigyti naujos statybos individualų namą už seno buto kainą – realu? title=
Nuotr. UAB VILNIAUS TURTAS

Tiesa, įprasta manyti, jog buto ir individualaus namo (su žeme) kainos skiriasi. Todėl norintys iškeisti vieną į kitą turės primokėti nemenką sumą pinigų, kas (dažnu atveju) reiškia, jog teks skolintis iš banko. Tačiau toks įsitikinimas šiandien yra klaidingas. Keičiantis paties individualaus namo koncepcijai keičiasi ir jo statybos bei įrengimo kaštai. Ką tai reiškia?

 

Mados keičiasi

 

Anksčiau buvo populiaru statyti kur kas didesnių plotų, nemažiau kaip dviejų aukštų individualius namus, kurie kartais atrodydavo kaip pilys, kurios buvo labai nepigiai išlaikomos ir kuriuose galėjo gyventi ištisos šeimos. Tačiau nuo praeitos krizės pradžios vis labiau ir labiau populiarėja mažesnio ploto individualūs namai/kotedžai kurių gyvenamasis plotas (be garažo) retai viršija 80–100 kv.m.

 

Šiandien dauguma atsisako didžiulio ploto individualių namų ir renkasi tik jiems reikiamo ploto būstą, dažniausiai tai yra 3–4 kambarių buto dydžio namus, kurių vidutinis plotas – apie 80 kv. m. Didžiausią paklausą turi tie namai, kurių bendra vertė neviršija 100 tūkst. Eur.

 

Patogu rinktis

 

Į pastarųjų metų tendencijas reaguoja ir NT projektų vystytojai. Pavyzdžiui, Vilniaus priemiestyje, Trakų Vokės kaiminystėje esančiame Žygimantų slėnyje statoma nauja gyvenvietė, kurioje parduodamų individualių namų kainos prasideda nuo 62 tūkst. Eur. ( namas + sklypas);

 



Projekto vystytojų teigimu, šis projektas tai, ko gero, vienintelė reali galimybė 1:1 santykiu iškeisti seną butą į individualų namą, kuriame įdiegtos visos būtinos komunikacijos ir artimiausiu metu planuojami tiesti ir asfaltuoti keliai. Be to, kvartalas yra netoli nuo aplinkkelio, kuris leidžia vairuotojams pasiekti Vilniaus centrą bei vakarinius Vilniaus rajonus išvengiant eismo spūsčių. Atstumas nuo Žygimanto slėnio iki miesto centro (Gedimino pr.) – apie 22 km.

 

Galiausiai, šalia sklypų masyvo vos 350 m atstumu driekiasi Šventininkų ežeras. Todėl tiems, kurie ieško naujo privačių namų kvartalo gražios gamtos apsuptyje, su geru susisiekimu, tačiau atokiau nuo miesto šurmulio, šalia žaliųjų zonų, Žygimantų slėnis – kone ideali vieta.

 

Pirkėjas renkasi pats

 

Ką siūlo šio kvartalo vystytojai? Priklausomai nuo poreikių bei finansinių galimybių kvartalo naujakuriai čia gali rinktis nuo 7,5 a iki 21 a žemės sklypus ir kurtis į skandinaviškos kokybės ekonomiškus individualius namus, kuriuos vystytojai pastato ne ilgiau kaip per 4 mėn. pasirinktame sklype.

 



Būsimi pirkėjai taip pat turi galimybę apsispręsti dėl norimo šildymo būdo – rinktis kieto kuro katilą arba novatorišką šildymą oras-oras. Pasirinkta šildymo sistema, visos pertvaros, namo išorės spalva ir apdaila, komunikacijos yra įskaičiuojamos į namo (su daline apdaila) ir sklypo kainą. Namai Žygimantų slėnyje gali būti parduodami tiek su išorės apdaila, tiek su daline ar netgi visa apdaila ir visais reikiamais baldais ir buitine technika – būtent nuo to ir priklauso namo kaina.

 

Svarbiausia, kad tai, ko gero, vienintelis patrauklus ir kokybiškas projektas šalia ežero už patrauklią kainą, kur namą įmanoma įsigyti už senos statybos buto kainą.

 

 



 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt