Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Įrengtas butas ar su daline apdaila, kurį pasirinkti?
2018-06-21 Šaltinis: LevanduNamai.lt

Ateityje bus parduodama vis daugiau butų su apdaila. Taip yra todėl, jog keičiasi Lietuvių požiūris į tokių būstų įsigijimą. Nekilnojamojo turto ekspertų teigimu, įsigyjant būstą Lietuvoje, jau skaičiuojamos ne tik finansinės išlaidos, bet ir sugaištas laikas – pirkėjai įvertina, kiek laiko užtruks atlikti apdailą ir ar ne geriau rinktis jau įrengtą butą?


Įrengtas butas ar su daline apdaila, kurį pasirinkti? title=

Apie kokio lygio apdailą mes kalbame? Tai reiškia, kad pirkėjai dairosi butų su įrengtomis sienomis, lubomis, grindimis, taip pat su sumontuotais šviestuvais, jungikliais, vonios ir tualeto įranga, o kartais pageidaujama ir su virtuve bei butine technika. Tokia apdaila leidžia pirkėjui sutaupyti mažiausiai kelis mėnesiu laiko, kuris būtų paskirtas buto įrenginėjimui.

 

Taigi išties tai yra išsigelbėjimas skubantiems – nebereikia derinti medžiagų bei organizuoti statybininkų darbo. Pirkėjui taipogi aktualus yra finansinis momentas – buto su apdaila įsigijimą pilnai dengia banko paskola, todėl nereikia sukti galvos dėl papildomų įrengimo kaštų. Įsigijus butą galima iškart jame apsigyventi, išvengiama statybinių šiukšlių ir triukšmo bei kitų nepatogumų susijusių su statybos darbais.

Projektų vystytojai yra suinteresuoti suteikti klientui aukščiausios kokybės būstą bei pasirūpinti išskirtiniu dėmesiu klientui. Dažnas pirkėjas neturi lakios vaizduotės, o būsto erdvė be įrengimo neturi savo veido, „dvasios“, tad būsimam gyventojui sunku įsivaizduoti kaip jis jaustųsi toje erdvėje. Nėra sukuriamas emocinis ryšys su klientu.

 

 

Kita vertus, ne tik projekto vystymo vieta, pristatomasis tinklapis ir išorinė architektūra diktuoja apie projekto deklaruojamas vertybes. Įrengti butai yra puikus būdas sustiprinti šį emocinį aspektą ir pritraukti tinkamus klientus. Žmogus iš prigimties yra jautrus estetikai, tad tinkamai išpildę šį pojūtį įrengtuose butuose sukuriame nematerealią pridėtinę vertę ir konkurencinį išskirtinumą prieš kitus, panašaus pobūdžio butus be įrengimo.

 Kita vertus, ir neįrengti butai turi savų pranašumų. Turint švarią erdvę tik su daline apdaila galima rinktis visus sudedamuosius interjero elementus pagal savo skonį ir finansines galimybes.

 

 

Apdailos medžiagų pasiūla yra begalinė, tad norint turėti išties išskirtinį butą rekomenduojama įsirengit pačiam ar su dizainerės pagalba. Vienas didžiausių neįrengto buto pliusų –galimybė perprojektuoti erdves pagal savo poreikius, tokiu būdu galima sukurti naujas ar panaikinti nereikalingas erdves, idealiai pritaikyti buto funkcionalumą prie jo būsimų gyventojų poreikių. Kartais gimsta išties nestandartiniai sprendimai – iš dviejų kambarių suformuojami trys, arba vieno kambario bute gali atsirasti privatesnė zona miegojimui, o gal esamų kambarių funkcijos yra sukeičiamos, tad keičiami ir visi patogumui būtini elektros bei apšvietimo įvadai.

 

Neįrengtame bute galima nuspręsti ne tik norimą interjero stilių ir sienų, grindų spalvas, bet ir apšvietimo vietas bei sprendimus. Itin svarbu patogus ir funkcionalus vonios kambarys – o klausimą „dušas ar vonia“ sau turi užduoti kiekvienas naujakurys!

 Apibendrinant, tiek įrengtas tiek neįrengtas būstas turi savų pliusų ir minusų, tad renkantis reikia atsižvelgti į asmeninius prioritetus – ar tai sutaupytas laikas ir energija, finansinė nauda, ar noras sukontroliuoti įrengimo procesą ir susikurti unikalią erdvę.

 

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt