Temos:


Naujos įmonės:

Ką karantino metu nuveikėte namuose?
Perdažėme sienas
Atnaujinome baldus
Įsigijome naujos buitinės technikos
Atnaujinome aplinką
Pakeitėme grindisart

Straipsniai

 

Interjero dizaino idėjos: minimalizmas ar maksimalizmas?
2011-11-16 Šaltinis: Namudizainas.lt

Interjero dizaino idėjos: minimalizmas ar maksimalizmas? Kodėl projektuojant, įrenginėjant ar remontuojant savo namus, vieni žmonės pasirenka minimalistinį interjero stilių, kiti – interjerą, kupiną įvairiausių smulkių ir gražių interjero detalių ir detalyčių?


Interjero dizaino idėjos: minimalizmas ar maksimalizmas? title=
Nuotr. v-i-p.lt

Kas geriau, ar tegul sienos lieka betoninės, su grubia betono faktūra, ar klijuotos nuostabaus grožio gėlinių raštų tapetais? Kur tiesa, ar „mažiau yra daugiau“ – minimalizmo ir panašių krypčių kūrybinė idėjoje, ar „mažiau yra mažiau, o daugiau yra daugiau“, – tiesiog matematiškai tikslioje kiekybinės išraiškos idėjoje?

Jeigu pažiūrėtume į namo, buto, kambario interjerą kaip ir „tiesiai“, o ne pro spalvotus, faktūrinius, erdvinius, jutiminius savo pasaulio suvokimo “akinius“, tai vienas nuo kito interjerai skirtųsi tik interjero detalių ir įvairiausių dalelyčių kiekiu; jų gausumu, pritekliumi, pertekliumi ar trūkumu.

Ir visa tai, ką galima sukurti ar rasti interjere,- spalvas, formas, faktūras, kitas interjero detales ir elementus, galima būtų išdėstyti skalėje. Vienoje skalės pusėje būtų artėjimas į absoliutų nulį, – minimalizmas; kitoje maksimalizmas, – maksimaliai daug interjero detalių ,spalvų, skirtingų paviršių.

Ką rinktis?

Žmogus yra, ar norėtų, ar galėtų būti balanse su jį supančia aplinka. Jeigu Jūs jaučiatės nejaukiai minimalistiniame interjere, Jums “šaltoka“, reikia padidinti interjero detalių kiekį. Tai gali būti įvairesnis interjero dekoras, ar baldai, ar šviestuvai.

Jei Jūsų interjere “karštoka“, sumažinkite interjero detalių skaičių: mažiau baldų, mažiau spalvų, mažiau paveiksliukų.

Pojūčiai per “daug daiktų“, “nepakanka daiktų“ gali kaitaliotis dienos bėgyje, ar visiškai pasikeisti praėjus ilgesniam laikui. Norint gerai jaustis savo kambaryje, bute ar name, palaikykite harmoningą “daiktų“ (interjero dekoro, baldų, interjero detalių) kiekį, atitinkantį Jūsų, ar Jūsų šeimos bendras nuotaikas.

Ir vienas iš būdu pralinksmėti, tai šiek tiek pasitvarkyti savo kambario interjerą: įsigyti naują vazelę, gėlę perkelti į kitą kambarį ar… Tiesiog atraskite pusiausvyrą.

Apie interjero dizaino ir žmogaus emocijų tarpusavio ryšius – “Interjeras ir Jūsų emocinė būsena“ .

 
Kiti teminiai straipsniai:
 
Vardas:
El. paštas:
 
Statyba -> Super namų projektai, Mūrinių namų projektai, Karkasinių namų projektai, Rąstinių namų projektai, Pirčių projektai, Kiti projektai, Mūriniai namai, Namai iš blokelių, Plytiniai namai, Gelžbetoniai namai, Rąstiniai namai, Rankų darbo namai, Klijuoto tašo namai, Tekintų rąstų namai, Frezuotų rąstų namai, Karkasiniai namai, Skydiniai namai, Moduliniai namai, Šiaudiniai namai, Pasyvūs namai, Fasadai, Langai, Plastikiniai langai, Mediniai langai, Langai iš aliuminio, Stoglangiai, Durys, Lauko durys, Vidaus durys, Stogai,stogo dangos, Čerpiniai, čerpių stogai, Skiedriniai stogai, Nendriniai stogai, Žemių stogai, Plieninės dangos, Bituminės dangos, Pastatų šiltinimas, Izoliacinės medžiagos, Impregnantai, Technologijos, įrankiai, Pamatai, Juostiniai pamatai, Seklieji pamatai, Gręžtiniai pamatai, Sraigtiniai pamatai, Pamatų statymas Įrengimas -> Klijai ir glaistai Dažai, Sienų ir lubų apdaila, Grindys, grindų dangos, Šildymas, Skysto kuro katilai, Geoterminis Šildymas, Grindinis šildymas, Kieto kuro katilai, Joniniai katilai, IR šildymas, Saulės energija, Dujiniai katilai, Vonios įranga, Gipso kartono sistemos, Marmuras ir granitas, Vėdinimas, Kaminai, Elektros sistemos, Namų valdymo sistemos, Metaliniai katilai , Vonios įrangos statymas , Dažai sienoms
Interjeras -> Baldai, aksesuarai, Interjero kūrimas, Židiniai, krosnelės, Laiptai, laiptų įrengimas, Žaliuzės, roletai, Užuolaidos, Buitinė technika, Užuolaidos miegamajame, Židinių apdailos medžiagos, Laiptų kaina
Aplinka -> Pirtys, pirčių įranga, Aplinkos tvarkymas, Tvoros, vartai, Kubilai, Lieptai, Lauko baldai, pavėsinės, Baseinai, fontanai, Pirčių įrengimo kaina , Tvoros vartai , Pavėsinių gamyba , Baseinų technologijos
2009-2020 Visos teisės saugomos © UAB "Super namai", Lazdynų g. 21-111 , Vilnius , tel.: (8~614) 1444 2, info@supernamai.lt